Aktualności

Szeroka gama doskonałych rozwiązań w jednym systemie - idealny prysznic dla każdego!

28.10.2014

Przyjemny i relaksujący prysznic może być najlepszym punktem każdego dnia - tym bardziej, jeśli cały zestaw prysznicowy idealnie dopasowany jest do osobistych preferencji użytkownika. W szerokiej ofercie systemów prysznicowych GROHE każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno osoby lubiące dłuższą i intensywniejszą kąpiel, osoby poszukujące sposobu na wizualne i funkcjonalne ulepszenie swojej łazienki, jak również ci, którzy chcą korzystać z "pełnej mocy" prysznica, bez konieczności dokonywania trudnego wyboru między prysznicem górnym a ręcznym.

Firma GROHE prezentuje gamę produktów, które charakteryzują się różnymi funkcjami, elementami i wzorami. Na szczególną uwagę zasługują tu dwie nowe funkcje strumienia: GROHE PureRain oraz GROHE DropStop, które sprawiają, że każda kąpiel to niezapomniane wrażenie.

Szeroka gama doskonałych rozwiązań w jednym systemie - idealny prysznic dla każdego!

Szeroka gama doskonałych rozwiązań w jednym systemie - idealny prysznic dla każdego!Systemy prysznicowe GROHE to optymalne i estetyczne rozwiązania All-in-One dla każdej łazienki. Oferta producenta obejmuje prysznice górne i ręczne - w różnych rozmiarach, z różnymi funkcjami natrysku i w jednolitym wzornictwie.

Systemy prysznicowe wyposażone są albo w jednouchwytowe baterie ułatwiające precyzyjną kontrolę temperatury i przepływu wody, albo w przełącznik pozwalający na szybką zmianę strumienia z prysznica ręcznego i górnego, lub też w termostat, który natychmiast neutralizuje wszelkie wahania temperatury i ciśnienia w rurach. Bez względu na to, z której wersji zdecydujemy się skorzystać, wszystkie systemy prysznicowe GROHE gwarantują czystą przyjemność podczas kąpieli. Co ważne, można je szybko i łatwo zamontować, bez konieczności remontowania łazienki.

Błogi relaks z systemami prysznicowymi GROHE

Systemy prysznicowe GROHE z linii New Tempesta i Euphoria dają wyjątkowe wrażenia podczas kąpieli. Wypróbowane i przetestowane technologie GROHE zapewniają precyzyjną moc strumienia natrysku, wspaniały połysk i długotrwałą jakość. Zaprojektowane z troską o każdy detal, gwarantują najwyższą przyjemność przy doskonałym stosunku wartości do ceny.

Szeroka gama doskonałych rozwiązań w jednym systemie - idealny prysznic dla każdego!Systemy prysznicowe GROHE przypadną do gustu wszystkim tym, którzy oczekują czegoś więcej niż standardowej słuchawki prysznicowej. Euphoria XXL oraz Euphoria Cube XXL, z bardzo dużymi głowicami prysznicowymi, wykonane są z trwałego metalu i rozpieszczają skórę funkcją strumienia Rain. Dzięki większym i bardziej delikatnym kroplom, nowa technologia GROHE PureRain pozwala na jeszcze bardziej luksusowe doświadczenie kąpieli. Dodatkowo, nowa technologia gwarantuje, że po wyłączeniu prysznica, na głowę i ciało nie spadają zimne krople wody, co daje przyjemność kąpieli od początku do końca.

Najwyższej jakości systemy GROHE Rainshower® to przede wszystkim gwarancja luksusowej kąpieli pod prysznicem. Wyposażone są one nie tylko w nową technologię GROHE PureRain oraz DropStop, ale również w technologię GROHE CoolTouch®, która zapobiega przegrzewaniu się powierzchni termostatu Grohtherm 3000 Cosmopolitan. Wymiary głowicy prysznicowej wynoszą od 210 do 400 milimetrów średnicy. Produkt dostępny jest w dwóch atrakcyjnych wariantach ręcznych, zapewniając wyjątkowe odprężenie pod prysznicem oraz komfort, bezpieczeństwo i styl w najlepszym wydaniu.

Systemy prysznicowe GROHE to różnorodny asortyment, optymalna funkcjonalność i atrakcyjne rozwiązania All-in-One dla współczesnej łazienki.

źródło i zdjęcia: GROHE

Firma powiązana:

Grohe Polska

Telefon 22 543 26 40
www.grohe.pl
biuro@grohe.com.pl

Grohe Polska