Aktualności

Libet gra Fair Play

13.01.2011

Uczciwość we wzajemnych relacjach z kontrahentami, pracownikami i społecznością lokalną to jedna z głównych zasad prowadzenia rzetelnej działalności gospodarczej. Firmy, które kierują się tymi zasadami w swojej codziennej pracy właśnie otrzymały Certyfikaty „Przedsiębiorstwa Fair Play”. Wśród nich znalazł się również Libet - znany producent kostki brukowej.

- Jest to dla nas ogromne wyróżnienie – mówi Robert Napierała, Prezes Zarządu Libet – Świadczy o tym, że nasze starania o to, aby zawsze i w każdej sytuacji postępować fair, zarówno w stosunku do naszych klientów, pracowników, jak i współpracujących z nami organizacji, zostały dostrzeżone. To z pewnością stwarza dobry klimat w relacjach biznesowych i w stosunkach z najbliższym otoczeniem oraz buduje zaufanie do naszego przedsiębiorstwa.

Do tegorocznej XIII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, zgłosiło się ponad 650 firm z całej Polski. Przedsięwzięcie to promuje przede wszystkim szeroko pojętą etykę zarządzania przedsiębiorstwem. Pokazuje, że biznes i etyka mogą iść w parze. Jak podkreślają organizatorzy, laureaci postępują rzetelnie w stosunku do swoich klientów, nie mają zaległości w regulowaniu zobowiązań wobec kontrahentów i Skarbu Państwa. Reklamują się uczciwie, nie dyskredytując konkurencji, natomiast swoim pracownikom stwarzają warunki sprzyjające efektywnej pracy. Wspierają również inicjatywy edukacyjne, kulturalne i sportowe, a ich działalność jest przyjazna dla środowiska naturalnego.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” oraz Krajowa Izba Gospodarcza. Uroczyste wręczenie tegorocznych nagród odbyło się 17 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, podczas Gali "Przedsiębiorstw i Gmin Fair Play" 2010.

Źródło: nota bene

Więcej

Firma powiązana:

Libet

Telefon 71 335 11 01, 801 542 381
www.libet.pl

Libet