Aktualności

Caradon wziął udział w Seminarium Dolnośląskim Architektura Wnętrz

24.10.2014

Nowoczesne trendy wykończenia wnętrz, dekoracje i dodatki pomocne w stylizacji pomieszczeń, jak również nowe technologie budowlane oraz zmiany w Prawie Budowlanym to główne tematy podejmowane na cyklicznie organizowanym Seminarium Dolnośląskim. Spotkanie, które odbyło się 22 października 2014 roku we Wrocławiu poświęcone było architekturze wnętrz. Wśród prelegentów reprezentujących producentów i importerów materiałów budowlanych nie zabrakło przedstawiciela firmy Caradon, która od ponad 50 lat wytwarza ulubione grzejniki Europejczyków.

Branżowe seminaria, sympozja czy targi są idealną okazją dla architektów, architektów wnętrz, projektantów, biur projektowych oraz inwestorów, aby zapoznać się z nowościami produktowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, których wykorzystanie w aranżacji wnętrz nie tylko podnosi walory estetyczne pomieszczenia, ale także wpływa na jego funkcjonalność.

Cyklicznie organizowane Seminarium Dolnośląskie tym razem dotyczyło architektury wnętrz. Poruszone zostały przede wszystkim tematy związane z architekturą wewnętrzną i wyposażeniem budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych, tzn.: podłogi, ściany, sufity, farby i tynki dekoracyjne, oświetlenie i osprzęt elektroinstalacyjny, stolarka otworowa, ścianki i elementy zabudowy wnętrz, ceramika ścienna i podłogowa, biała armatura i armatura sanitarna, wyposażenie toalet publicznych, wyposażenie łazienek i kuchni, meble biurowe i elementy miejsca pracy.

Wśród prelegentów był Gołaś – Dyrektor Marketingu Caradon Polska Sp. z o.o. Prezentacja, którą wygłosił dotyczyła grzejników dla wymagających, czyli nowej kolekcji designerskich form ze stylowym, smukłym i dekoracyjnym panelem czołowym. Uczestnikom seminarium zostały pokazane nowości produktowe firmy Stelrad dostępne w różnorodnych odcieniach, pasujących do wszystkich wnętrz, zarówno klasycznie eleganckich, jak i nowocześnie minimalistycznych.

Omówiona została także funkcjonalność tych urządzeń oraz możliwości montażu. Nie zabrakło porad dotyczących doboru grzejnika odpowiedniej wielkości do rodzaju i metrażu pomieszczenia. Podczas Seminarium Dolnośląskiego było można także indywidualnie porozmawiać z przedstawicielami firmy Caradon, jak również zapoznać się z całą ofertą tego renomowanego producenta grzejników.

Grzejniki już od kilku lat nie tylko ogrzewają domową przestrzeń, ale stanowią ważny element aranżacji wnętrz. Wiedzą o tym także projektanci z firmy Stelrad, którzy do dyspozycji architektów i inwestorów oddali niezwykle oryginalne, designerskie grzejniki dekoracyjne. 22 października 2014 roku zostały one zaprezentowane podczas Seminarium Dolnośląskiego Architektura Wnętrz. We wrocławskim Haston Congress Center nie zabrakło osób poszukujących inspirujących elementów wyposażenia, które każdej stylizacji dodają elegancji i szyku.

źródło i zdjęcia: CARADON

Firma powiązana:

CARADON POLSKA Sp. z o.o.

Telefon 12 290 03 00, 12 657 54 07
www.stelrad.pl
biuro@caradon.pl

CARADON POLSKA Sp. z o.o.