Aktualności

Wentylatory, produkty z tworzyw sztucznych, z metalu do instalacji oferuje firma Awenta

23.10.2014

AWENTA oferuje szeroki wybór produktów wykonanych z tworzyw sztucznych, z różnych rodzajów metali. Najczęściej są to stal kwasoodporna i nierdzewna, blacha ocynkowana, aluminium oraz blacha stalowa zabezpieczona epoksydową farbą proszkową.

Wentylatory, produkty z tworzyw sztucznych, z metalu do instalacji oferuje firma Awenta

Główne grupy asortymentowe firmy AWENTA to: kratki wentylacyjne, kratki kominkowe i ich przyłącza, drzwiczki rewizyjne, maskownice MMC oraz systemy dystrybucji powietrza.

AWENTA jest obecnie rozpoznawalną marką nie tylko w Polsce. Staliśmy się czołowym europejskim producentem elementów systemów wentylacyjnych, a nasze produkty zdobyły uznanie w kraju i za granicą. Jesteśmy obecni w kilkudziesięciu Państwach na trzech kontynentach.

AWENTA, współpracując z ponad tysiącem odbiorców na terenie kraju, dba o to, aby wszystkie jej produkty były łatwo dostępne.

Produkty AWENTA obecne są również na wielu rynkach europejskich, m.in.: w Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Rosji, Estonii, Kazachstanie, Mołdawii, Rumunii, Bułgarii i Czechach oraz na Słowacji, Białorusi, Litwie, Łotwie i Ukrainie.

 

źródło i zdjęcia: Awenta

Firma powiązana:

AWENTA E.W.A. Chomka Sp.J.

Telefon 25 758 52 52, 25 758 93 92
www.awenta.pl
awenta@awenta.pl

AWENTA  E.W.A. Chomka Sp.J.