Aktualności

Drzwi + Brama KMT – połączenie godne Twojego domu

21.10.2014

Drzwi wejściowe … W większości myślimy, że wybór nie sprawi problemu i zakończy się szybką finalizacją. A tym czasem inwestor natrafia na tak nieograniczona ofertę, że w podświadomości pokazuje się wielki znak zapytania.  Jak z masowo napływających informacji  i propozycji wybrać to co dla nas najlepsze?

Przede wszystkim powinniśmy zdać sobie sprawę z tego, że drzwi muszą spełnić kilka bardzo ważnych funkcji:

  • stanowić skuteczną barierę ochronną przed warunkami atmosferycznymi
  • chronić przed niepożądanymi  gośćmi
  • pełnić  funkcję dekoracyjną
  • służyć przez wiele lat bez utraty wizerunku i właściwości
  • stanowić integralną część pozostałej stolarki zewnętrznej (kolorystyka i wzornictwo dopasowane do bramy, okien)

Wszystkie z powyższych funkcji spełnią drzwi stalowe KMT PLUS.

CIEPŁO ZATRZYMANE WE WNĘTRZU
Drzwi wypełnione są ciepłą pianą poliuretanową, zaś z zewnątrz zastosowano blachę stalową pokrytą laminatem drewnopodobnym odpornym na wpływ warunków atmosferycznych. System podwójnego uszczelnienia  powoduje lepsze dopasowanie krawędzi skrzydła do ościeżnicy, a co za tym idzie, zapobiega przedmuchom wiatru. Rodzaj zastosowanego wypełnienia, grubość skrzydła 54 mm oraz zalecana ciepła ościeżnica KMT TERMA pozwalają na uzyskanie wskaźnika przenikalności ciepła Ud=1,1 W/m2k.  

BEZPIECZEŃSTWO
Skuteczną barierę ochronną zapewnią  zastosowane mocne zamki wielopunktowe klasy 4 (drzwi klasy 2) lub klasy 5 (drzwi klasy 3), krata stalowa wewnątrz skrzydła klasy 3 oraz bolce antywyważeniowe przy każdym zawiasie.

Zabezpieczenia

PRZYJEMNY  WIDOK   
Drzwi stalowe już od kilku lat z powodzeniem zastępują drzwi drewniane i pozwalają na uzyskanie intrygującego efektu dekoracyjnego. A wszystko dzięki zastosowaniu ciekawej kolorystyki, różnorodnych wzorów tłoczeń oraz przeszkleń.  Wzory z głębokim przetłoczeniem bardzo fajnie prezentują się w tradycyjnych i stylizowanych domach. Do nowoczesnej architektury szczególnie polecamy drzwi z ramkami przyszybowymi ze stali nierdzewnej.

Wzornik kolorów

TRWAŁOŚĆ NA DŁUGIE LATA
Wiadomym jest, że stal jest o wiele bardziej trwałym materiałem od innych, z których produkowane są drzwi zewnętrzne. Drzwi stalowe nie skorodują, ani nie rozeschną się. Jeżeli nam się nie znudzą wizualnie, to na pewno posłużą długo i jeszcze dłużej. Komfortem dla użytkowników produktów KMT będzie fakt, że jest to produkt w 100% polski. Przez cały okres użytkowania w razie potrzeby udostępniamy naszym klientom zawiasy , uszczelki, zamki itp., czyli te elementy, które mogą ulec uszkodzeniu w wyniku różnych sytuacji losowych.

W KOMPLECIE CIEKAWIEJ
Gama kolorystyczna laminatów spełni oczekiwania związane z dopasowaniem drzwi do pozostałej stolarki zewnętrznej i sprawi, że staną się one integralnym elementem zabudowy. Do całości polecamy również bramę garażową segmentową KMT, która połaczy się wizualnie z drzwiami KMT. Brama składa się z ciepłych paneli grubości 45mm, które uszczelnione są na wszystkich krawędziach. Sztywna konstrukcja daje gwarancję  stabilnej i długoletniej pracy  całości systemu.

Gama kolorystyczna laminatów spełni oczekiwania związane z dopasowaniem drzwi do pozostałej stolarki zewnętrznej


Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym pod numerem telefonu 059 841 88 01 lub pod adresem e-mail: biuro@kmt-stal.pl. Szczegółowa oferta na stronie WWW.kmt.com.pl

źródło i zdjęcia: Grupa KMT

Firma powiązana:

Grupa KMT

Telefon 59 842 99 71
www.kmt.com.pl
biuro@kmt-stal.pl

Grupa KMT