Aktualności

Instal-San - program do projektowania wewnętrznych instalacji sanitarnych od Nibco

20.10.2014

Program INSTAL-SAN mogą otrzymać bezpłatnie wszyscy przeszkoleni przez NIBCO Sp. z o.o projektanci instalacji sanitarnych. Ci z Państwa, którzy nie ukończyli szkolenia proszeni są o kontakt z: Działem Produktu NIBCO Sp. z o.o. tel. 42 677 56 00. Spotkania organizowane są zarówno w siedzibie NIBCO Sp. z o.o jak i w zaproponowanym przez Państwa miejscu.

Program INSTAL-SAN można równiez otrzymać nieodpłatnieWsoarcie dla projektantów od Nibco

Program INSTAL-SAN można również otrzymać odpłatnie pobierając, wypełniając i wysyłając na adres nibco@nibco.com.pl formularz zamówienia wersji pełnej INSTAL-SAN - płatnej

Nibco oferuje także Kalkulator do obliczania kompensacji rur PVC-C

Możliwe jest również zainstalowanie kalkulatora NIBCO CC (Nibco Compensation Calculator) do obliczania kompensacji rur PVC-C w telefonie komórkowym

Program ten można zainstalować poprzez kabel dla danego typu telefonu albo pobrać ze strony internetowej http://ncctest.republika.pl/NIBCO-CC.jad lub http://ncctest.republika.pl/NIBCO-CC.jar korzystając z technologii WAP.

W większości przypadków należy wejść w zakładkę Aplikacje bądź Rozrywka i skorzystać z opcji – zakładki, następnie nowa zakładka i wpisać jeden z wyżej wymienionych adresów – UWAGA: wielkość liter ma znaczenie. Po zatwierdzeniu "telefon zapyta" gdzie zapisać aplikację i już można korzystać z programu.

Instrukcja obsługi NIBCO CC w formacie PDF

źródło i zdjecia: Nibco

Firma powiązana:

Nibco

Telefon 42 677 56 00
www.nibco.com.pl
nibco@nibco.com.pl

Nibco