Aktualności

Pełnowartościowa woda pitna dla całej rodziny dzięki BWT AQA total Energy!

20.10.2014

Woda jest podstawą naszego życia i zdrowia. Nasz organizm potrzebuje jej codziennie do prawidłowego funkcjonowania.

Wrażliwa na niekorzystne zmiany gospodarka wodna naszego organizmu musi być utrzymywana stale w równowadze. Dlatego dorośli, zdrowi ludzie powinni wypijać przynajmniej dwa litry wody każdego dnia.

Minerały - dobre dla organizmu, złe dla instalacji

Picie wody przynosi wiele korzyści. Szczególnie ważne są zawarte w niej minerały i mikroelementy, to właśnie one pomagają nam utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie. Co zatem może być bardziej wartościowego od łatwo dostępnej, czystej, zdrowej i bogatej w minerały wody płynącej prosto z kranu.

Jednak zdrowe dla nas minerały - przede wszystkim wapń - są szkodliwe dla naszych domowych instalacji wodnych. Są główną przyczyną powstawania osadów wapiennych w rurociągach, przyłączach sprzętu gospodarstwa domowego i armaturach.

Osady te są nie tylko nieestetyczne ale również niebezpieczne, a ich następstwa kosztowne. Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwala na korzystanie z minerałów zawarych w wodzie i jednocześnie chroni domową intalację oraz sprzęt.

Urządzenie BWT AQA total Energy ochroni domowe instalacje oraz zatrzyma w wodzie niezbędne minerały.

KORZYŚCI wynikające z instalacji BWT AQA total Energy

  • Optymalna ochrona przed osadami wapnia
  • Rewolucyjna dwubiegunowa technologia powoduje tworzenie się nanokryształków, które stabilizują wapń rozpuszczony w wodzie. Dzięki temu nie odkłada się on w postaci osadów na powierzchniach rur, w instalacjach, bojlerach i innych miejscach mających kontakt z wodą.
  • Ochrona przed korozją
  • BWT AQA total Energy wspiera proces naturalnej budowy warstwy ochronnej przed korozją powierzchniową instalacji wykonanych z surowców metalowych.
  • Bogata w mikroelementy woda pitna
  • Dzięki BWT AQA total Energy wszystkie substancje mineralne np. ważny dla organizmu magnez - pozostają w wodzie.

AQA total Energy to sposób na pełnowartościową wodę pitną w domu oraz ochronę instalacji przed osadami wapnia i korozją.

źródło i zdjęcia: BWT Poland

Firma powiązana:

BWT Polska Sp. z o.o.

Telefon 22 533 57 00
www.bwt.pl
bwt@bwt.pl

BWT Polska Sp. z o.o.