Aktualności

Ochrona przed przepływem zwrotnym – nowa definicja bezpieczeństwa Kessel

20.10.2014

Zagrożenie przepływem zwrotnym dotyczy inwestorów, właścicieli domów  i firm remontowych ponieważ to właśnie na nich spoczywa obowiązek zabezpieczenia budynku przed zalaniem. W związku z coraz częściej występującymi ulewnymi deszczami powodującymi lokalne podtopienia warto zawczasu zabezpieczyć swoją piwnicę przed zalaniem montując odpowiednie urządzenie przeciwzalewowe.

Ochrona piwnicy przed zalaniem zwrotnym - urządzenia Kessel z serii Staufix SWA, Staufix FKA i Pumpfix FKESSEL oferuje nowe standardy ochrony przed przepływem zwrotnym i wodą w piwnicy. Produkty z serii Staufix SWA, Staufix FKA i Pumpfix F są wykonane z wysokiej jakości materiałów i dzięki temu są bezpieczne dla użytkowników. Wszystkie proponowane rozwiązania są nowatorskie i niezawodne pod kątem montażu, obsługi i konserwacji. Elastyczny system modułowy pozwala znaleźć urządzenie najlepiej pasujące do danej sytuacji budowlanej.

Zawór zwrotny z pompą Pumpfix F

Zawór zwrotny z pompą do ścieków zawierających fekalia i bez fekaliów. Do zabudowy wewnątrz budynków w płycie podłogowej lub na swobodnym przewodzie kanalizacyjnym.

Zawór zwrotny Staufix FKA

Zawór zwrotny do ścieków zawierających fekalia i bez fekaliów w wersji Komfort lub Standard. Do zabudowy wewnątrz budynków w płycie podłogowej lub na swobodnym przewodzie kanalizacyjnym.

Zawór zwrotny Staufix SWA

Zawór zwrotny do ścieków bez fekaliów. Do zabudowy wewnątrz budynków w płycie podłogowej lub na swobodnym przewodzie kanalizacyjnym

Pozostałe produkty przeciwzalewowe w ofercie Kessel:

  • Korpus / czyszczak Controlfix
  • Zawór zwrotny Staufix
  • Zawór zwrotny Staufix Siphon i Staufix DN 50 / 70
  • Wpusty piwniczne z zaworem zwrotnym
  • Urządzenia przeciwzalewowe na zewnątrz budynków

źródło i zdjęcia: Kessel

Firma powiązana:

Kessel

Telefon 71 774 67 60, 71 774 67 62
www.kessel.pl
kessel@kessel.pl

Kessel