Aktualności

Nowy APS Libet Platinium w Gorzowie Wlkp.

20.10.2014

18 października 2014 r. na mapie Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Libet Platinium przybył nowy punkt. W tym dniu został uroczyście otwarty APS Libet Platinium w Centrum Kostki Brukowej i Kamienia Adbud w Gorzowie Wlkp. Na dobry początek działalności przygotowane były liczne atrakcje i niespodzianki.

Nowy APS Libet Platinium mieści się w Centrum Kostki Brukowej i Kamienia Adbud w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Myśliborskiej 27. Imprezy towarzyszące jego otwarciu rozpoczęły się w sobotę 18 października 2014 r. o godz. 10 i trwały do godz. 15. W tym czasie odwiedzający mogli wziąć udział w różnorodnych prezentacjach, pokazach i konsultacjach.

W programie przygotowanym przez organizatorów – firmy Adbud i Libet – znajdowały się: prezentacja ogrodu pokazowego, w którym podziwiać będzie można przykłady aranżacji nawierzchni brukowanych i elementów małej architektury, oraz cykl prezentacji dotyczących firmy Libet i jej bogatej oferty.

Goście mogli więc zapoznać się z 20-letnią historią i doświadczeniem firmy, wziąć udział w pokazach zabudowy i montażu kostek brukowych i płyt tarasowych Libet oraz zobaczyć i poznać właściwości najnowszych produktów.

Na osoby planujące aranżację własnego ogrodu czekał projektant z firmy Libet. Podczas indywidualnych konsultacji odpowiadał na wszystkie pytania związane z planowaniem, wyborem materiałów, wykonywaniem nawierzchni itp. oraz podpowie, z jakich ciekawych rozwiązań warto skorzystać.
Emocjonująco zapowiada się konkurs dla brukarzy, który zapewne dostarczy nie tylko wielu wrażeń, ale i praktyczną wiedzę. Dla wszystkich odwiedzających 18 października 2014 r. nowy APS Libet Platinium w Gorzowie Wlkp. był przewidziany poczęstunek. 

źródło i zdjęcia: Libet

Firma powiązana:

Libet

Telefon 71 335 11 01, 801 542 381
www.libet.pl

Libet