Aktualności

Verano on Tour – nasz prezentacyjny kamper van podbija Wielką Brytanię

26.09.2014

Przez pierwsze dwa tygodnie września 2014 roku w życiu zawodowym załogi Verano on Tour – naszego mobilnego centrum wystawienniczego wydarzyło się bardzo wiele.

Celem naszej obecności w Wielkiej Brytanii na początku września, było pokazanie naszej kompleksowej oferty znakomitych grzejników kanałowych, naściennych i stojących, szerokiej rzeszy angielskich potencjalnych klientów, którzy przede wszystkim zaopatrują się w kanałach dystrybucji detalicznym i hurtowym.

Przy sprzyjającej, jeszcze letniej pogodzie, mieliśmy możliwość pokazać naszą pełną ofertę wystawienniczą u dystrybutora detalicznego, który jest zlokalizowany w sympatycznym, podmiejskim sąsiedztwie Londynu – Basildon. Nasz dystrybutor detaliczny był tak uprzejmy, że ugościł naszą załogę i pozwolił przez 3 dni z rzędu rozstawić ekspozycje grzejników przy okazji dni otwartych swojego nowego salonu wystawienniczego.

Po porankach spędzonych na pokazywaniu grzejników naszym przyszłym brytyjskim klientom, mieliśmy możliwość wyruszenia naszym prezentacyjnym pojazdem zaprezentować się londyńskim yuppie, wychodzącym właśnie z budynków londyńskiego City.

Mamy nadzieje, że taki wyjazd przyczynił się w pewnym zakresie do wzrostu świadomości marki Verano na rynku brytyjskim.

źródło i zdjęcie: VERANO

Firma powiązana:

Verano

Telefon 81 44 08 330, tel. kom. 515 166 103
www.v-k.pl
info@v-k.pl

Verano