Aktualności

Kolejne nagrody i wyróżnienia dla firmy Sopro, która święci trumfy

16.10.2014

Firma Sopro, już po raz kolejny, została doceniona i wyróżniona przez Klub Sportowa Polska za szczególne osiągnięcia w dziedzinie budownictwa sportowego i rekreacyjnego oraz wspieranie programu "Budujemy Sportową Polskę".

9 październiak 2014 w niezwykłej atmosferze siedziby Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie odbyła się uroczysta "Gala Budowniczy Polskiego Sportu 2014" organizowana przez Klub Sportowa Polska. Podczas oficjalnej uroczystości uhonorowano najlepsze firmy z branży infrastruktury sportowej, a także osoby zasłużone w tej dziedzinie.

Firma Sopro Polska Sp z o.o. i Aleksander Barszcz – Dyrektor Generalny, otrzymali tytuł i statuetkę "Budowniczy Polskiego Sportu", przyznawaną przez Klub Sportowa Polska za szczególne osiągnięcia w dziedzinie budownictwa sportowego i rekreacyjnego oraz Certyfikat Ambasadora Programu "Budujemy Sportową Polskę – edycja 2014" za szczególne wsparcie realizacji programu oraz kierowanie się społeczną odpowiedzialnością biznesu przy realizacji swoich strategicznych celów.

Konkurs "Budowniczy Polskiego Sportu" jest częścią programu "Budujemy Sportową Polskę" i odbywa się pod patronatem marszałków województw oraz wielu najważniejszych instytucji, mających wpływ na rozwój polskiego sportu. Jest to jedyny tego typu konkurs w kraju, w którym w sposób kompleksowy analizuje się osiągnięcia i przyznaje wyróżnienia osobom, samorządom, instytucjom i firmom zaangażowanym w realizację obiektów sportowych i rekreacyjnych.

Nagroda "Budowniczy Polskiego Sportu" przyznawana jest laureatom wyróżnień "Inwestor na Medal" i "Firma na Medal", którzy w kolejnych latach potwierdzili swą szczególną pozycję na rynku budowlanym i znacząco przyczynili się do rozwoju nowoczesnej infrastruktury sportowo-rekreacyjne w Polsce. Tytuł przyznawany jest za całokształt działalności, ale podkreśla się też najnowsze, szczególnie udane inwestycje.

Ogromnie cieszę się z tej nagrody. Tytuł "Budowniczy Polskiego Sportu" jest nie tylko potwierdzeniem obranej przez nas strategii, ale jeszcze bardziej umacnia nas w przekonaniu, że warto wspierać i promować polską architekturę, także tą sportową i rekreacyjną. Cieszymy się, że jury konkursowe doceniło wkład naszej firmy w budowę nowoczesnych obiektów sportowych w Polsce, jakość i unikalność naszych rozwiązań materiałowych i technologicznych oraz bezpieczeństwo produktów, profesjonalne doradztwo techniczne i rzetelne wykonawstwo, które są znakiem firmowym Sopro. Mamy nadzieję, że nadal będziemy mogli przyczyniać się do rozwoju budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce – komentuje po odebraniu statuetki Aleksander Barszcz, Dyrektor Generalny Sopro Polska.

źródło i zdjęcia: Sopro

Firma powiązana:

Sopro Polska

Telefon 22 335 23 00, 22 335 23 09
www.sopro.pl
biuro@sopro.pl

Sopro Polska