Aktualności

Mistrzowie Izolacji - trwa III edycja programu dla wykonawców firmy ISOVER

10.10.2014

Marka ISOVER, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i wykonawców, prowadzi kolejną edycję programu "Mistrzowie Izolacji". To platforma korzyści dla wszystkich, którzy pracują z materiałami izolacyjnymi marki. Obecna odsłona akcji potrwa do 30 kwietnia 2015 r.

Do tego czasu wykonawcy, którzy korzystają z produktów ISOVER, mogą zbierać specjalne etykiety, za które otrzymują punkty w prosty sposób wymienialne na atrakcyjne nagrody.

Uczestnicy Programu sami decydują o tym, co chcą otrzymać, a propozycji jest całkiem sporo. ISOVER w zamian za punkty oferuje nie tylko sprzęt elektroniczny i AGD, akcesoria sportowe czy karty prezentowe, ale również specjalistyczne narzędzia, ubrania i urządzenia niezbędne podczas prac budowlanych.

Dla tych, którzy zdecydują się wziąć udział w Programie organizatorzy proponują dodatkowe atrakcje. - Program  "Mistrzowie Izolacji" stworzyliśmy z myślą o naszych klientach i wykonawcach. Trwająca, III już edycja, to gwarancja wielu korzyści i satysfakcji.

W tym roku dużą atrakcją jest nagroda główna - Samochód 2014 Roku - Ford Transit Connect. Wszystkich, którzy chcą zaangażować się w nasz Program, zapraszamy do zbierania punktów i wysyłania etykiet z w wykorzystanych produktów ISOVER -  mówi Monika Naczeńska, Koordynator Komunikacji Marketingowej.

Warto podkreślić, że uczestnicy Programu będą mogli korzystać z profesjonalnego wsparcia Doradców ISOVER, a także brać udział w specjalistycznych szkoleniach. Organizatorzy przygotowali dla nich również "Klub Mistrzów Izolacji ISOVER", który gromadzi najlepszych profesjonalistów w branży.

Aby wziąć udział w III edycji "Mistrzów Izolacji", wykonawcy muszą założyć specjalne konto punktowe - można to zrobić online przez stronę www.najlepszeizolacje.pl lub bezpośrednio w Biurze Obsługi Promocji - a następnie odsyłać do Biura etykiety z premiowanych produktów ISOVER.

Szczegóły, katalog nagród oraz premiowanych produktów znajdują się na stronie internetowej www.najlepszeizolacje.pl i www.mistrzowieizolacji.pl.

źródło i zdjęcie: Isover

Firma powiązana:

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Telefon 32 339 63 00, Biuro Doradztwa Technicznego: 800 163 121
www.isover.pl
info@isover.pl

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska