Aktualności

Ceramika Paradyż synonimem najwyższej jakości

13.10.2014

Już po raz 7. wiodący producent płytek ceramicznych w Polsce - Ceramika Paradyż, otrzymał Złote Godło QI Product w konkursie Najwyższa Jakość Quality International. Nagroda ta przyznawana jest firmom i instytucjom, które zapewniają klientom produkty o najwyższym standardzie.

Ceramika Paradyż synonimem najwyższej jakości

Ceramika Paradyż synonimem najwyższej jakości

Ceramika Paradyż synonimem najwyższej jakościCeramika Paradyż to synonim dobrego designu, ale także doskonałej jakości produktów. Potwierdza to otrzymana 7. raz z rzędu nagroda w konkursie Najwyższa Jakość Quality International. Firma, pragnąc zapewnić najwyższe standardy w produkcji płytek ceramicznych, od lat konsekwentnie wdraża innowacje technologiczne. Przyczyniły się one do rozbudowania portfolio Ceramiki Paradyż, w którym znajduje się ponad 3000 pozycji.

Ceramika Paradyż synonimem najwyższej jakościKlienci mogą znaleźć wśród nich mozaiki, ceramikę wielkiego formatu, kolekcje klinkierowe, jak również zamówić spersonalizowane produkty, przygotowane na płytkach lub szkle z wykorzystaniem nowoczesnej technologii druku cyfrowego. Wszelkie procesy produkcyjne kontrolowane są w ramach Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskowego oraz BHP.

Najwyższa Jakość Quality International

Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski program, który nagradza firmy i instytucje wyróżniające się skutecznymi metodami zarządzania jakością. Konkurs realizowany jest pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Klubu Polskie Forum ISO oraz Prezydent Miasta St. Warszawy. W tym roku Gala, na której laureatom przyznane zostały nagrody, odbyła się 6 października w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

Na uroczystości Ceramikę Paradyż reprezentowała Lucyna Badura, Dyrektor Systemów Jakości i Pełnomocnik Zarządu do spraw Systemu Zarządzania Jakością oraz Robert Gajewski, Dyrektor zakładu produkcyjnego w Opocznie.

Zapraszamy na sklep.paradyz.com oraz www.paradyz.com.

źródło i zdjęcia: Paradyż

Firma powiązana:

Ceramika Paradyż

Telefon 44 736 41 00, bezpłatna infolinia 800 55 66 77
www.paradyz.com, www.myway-paradyz.com

Ceramika Paradyż