Aktualności

Remmers zaprasza na targi "denkmal 2014"

06.10.2014

Podczas targów już po raz ósmy zostanie wręczona Nagroda Bernarda Rmmersa za wybitne osiągnięcia w dziedzinie renowacji zabytków.

Tegoroczni laureaci - rzemieślnicy, architekci i inwestorzy - zostali uhonorowani w uznaniu  wzorowej współpracy przy renowacji zespołu budynków The Metropolitan Gardens przy Clayallee, w Berlin-Dahlem.

Nagroda Bernharda Remmersa za 2014 rok przypadła w udziale:

  • Firmie rzemieślniczej Gülzow Re-Us Malerbetrieb GmbH i Architekt Grad. Ing. Dieter Berg Bauausführungen GmbH für za realizacje rozwiązań technicznych
  • Biuru Architektonicznemu KMH Architekten za opracowanie ambitnej koncepcji renowacyjnej, jak również
  • Wspólnocie Inwestorów Prinz von Preußen Grundbesitz AG i Terraplan Grundstücksentwicklungs GmbH za przewodnią rolę w wyznaczaniu kierunku renowacji i tworzeniu koncepcji dotyczącej zmiany przeznaczenia obiektu.

Rozwiązania zastosowane w obiekcie oraz współpraca wszystkich zaangażowanych stron spełniają statutowe wymogi  Nagrody Bernharda Remmersa w stopniu szczególnym. Obiekt The Metropolitan Gardens jest w tym kontekście wyróżniającym się przykładem rozwiązań renowacyjnych, zastosowanych w nowożytnych budowlach i budynkach, mających status zabytku.

Zapraszamy 06-08 listopada, więcej na stronie www.targi-denkmal.pl

źródło i zdjęcia: Remmers

Firma powiązana:

Remmers

Telefon 61 816 81 00
www.remmers.pl
budowle@remmers.pl

Remmers