Aktualności

OknoPlus - Przejrzystą firmą 2010

20.12.2010

P.P. OknoPlus, krakowski producent wysokiej jakości stolarki z PCV, uhonorowany został w listopadzie 2010 certyfikatem „Przejrzysta firma”. Wyróżnienie to stanowi potwierdzenie rzetelności i uczciwości finansowej przedsiębiorstwa. Certyfikat „Przejrzysta firma” przyznawany jest od 2008 roku przez wywiadownię gospodarczą Dun and Bradstreet, we współpracy z Bisnode, HBI Polska, KUKE oraz miesięcznikiem FORBES...

Otrzymują go firmy, które wywiązują się z obowiązku publikacji swoich sprawozdań finansowych, a dzięki temu przyczyniają się w do wzrostu bezpieczeństwa transakcji i otwartości w biznesie.

Przyznany firmie OknoPlus certyfikat „Przejrzysta firma” stanowi wyraz uznania dla rzetelnego i solidnego prowadzenia przedsiębiorstwa. Świadczy on również o prestiżu firmy oraz jej konkurencyjności na rynku. Jak mówi Izabela Tryba, dyrektor handlowy P.P. OknoPlus: „Uhonorowanie naszej firmy certyfikatem „Przyjazna Firma” jest dowodem na słuszność prowadzonej przez nas strategii komunikacyjnej otwartości i biznesowej uczciwości. Wiemy, że to jedyna droga, by zaskarbić sobie zaufanie dostawców i odbiorców”. Tegoroczne wyróżnienie to już trzeci certyfikat „Przejrzysta firma” nadany P.P OknoPlus. Krakowski producent okien PCV uzyskał go również w 2008 i 2009 roku.

Certyfikat „Przejrzysta firma” przyznawany jest na okres jednego roku. Dotychczas otrzymało go ponad 4000 firm.

źródło: OknoPlus sp. z o.o.

Więcej

Firma powiązana:

OknoPlus

Telefon 12 277 57 00, 0 800 13 00 54 (infolinia)
www.oknoplus.com.pl
biuro@oknoplus.com.pl

OknoPlus