Aktualności

Marley rozdaje czapki zimowe

17.12.2010

Firma Marley Polska Sp. z o.o. organizuje akcje pod nazwą „Czapkobranie”. Jedna z takich czapek zimowych może być twoja, wystarczy, że już dziś weźmiesz udział w naszej zabawie i zapiszesz się do newsletter’a firmowego firmy Marley. Firma postrzegana jest na polskim rynku jako ekspert w systemach odwodnieniach w budownictwie, technice złączy do sieci gazowych i wodnych oraz pompach i armaturze. Marley to także 6-krotny zwycięzca w konkursie na Budowlaną Markę Roku w kategorii systemy rynnowe.

Akcja – „Czapkobranie”

  • Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera: link.
  • Wyślesz do nas mail na adres: czapkobranie@marley.com.pl w tytule wpisując: CzapkoBranie, zawierający Twoje imię i nazwisko oraz adres pod który mamy wysłać Ci czapkę.
  • Akcja "CzapkoBranie" trwa od 7.12.2010 do dnia 9.01.2011.
  • Jesteś osobą pełnoletnią i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu celem realizacji akcji pod nazwą "CzapkoBranie" przez firmę MARLEY Polska Sp. z o.o. mającą swoją siedzibę w Warszawie, ul. Annopol 24 lub podmioty przez niego wskazane zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 z 1997r., poz.883).
  • Spośród wszystkich osób które dokonają zgłoszenia, wybierzemy 15, które otrzymają od nas firmowe czapki zimowe z logo Marley.
  • Wybieranie osób nagrodzonych odbędzie się dnia 10.01.2011 w siedzibie firmy MARLEY Polska, przez organizatora, lub osobę wskazaną. Lista osób będzie opublikowana na stronie www.marley.com.pl. Czapkę zimową z logo Marley otrzyma co 40 osoba, według kolejności przychodzenia e-maila na skrzynkę pocztową.

Źródło: Marley

Więcej