Aktualności

Firma Atrium prezentuje swoja stronę internetową w ośmiu językach

06.10.2014

ATRIUM jest polską firmą powstałą w 1993 roku z połączenia dwóch dziedzin: architektury i technologii. Produkty marki ATRIUM są wytwarzane w Polsce i doceniane w wielu miejscach na całym świecie.

Firma Atrium prezentuje swoja stronę internetową w ośmiu językach

Zespół ambitnych ludzi kreuje nowoczesne rozwiązania projektowe i wdraża najnowsze technologie w procesie produkcji. Celem zespołu jest uniwersalne zastosowanie, szybka dostawa i łatwy montaż produktów ATRIUM. Kilkanaście lat doświadczenia i zaangażowania sprawiło, że w swojej branży znajdujemy się w europejskiej czołówce.

Wszystkie proponowane przez nas produkty znajdują zastosowanie w wielu obiektach na całym świecie zarówno w domach prywatnych, jak też w budynkach użyteczności publicznej, co podkreśla ich uniwersalność.

Każda z naszych konstrukcji może zostać poddana niezbędnej modyfikacji, jesteśmy też w stanie zaproponować i wykonać coś zupełnie nowego. Zapewniamy lekki i ponadczasowy wygląd, najwyższą jakość, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Ciągle doskonalimy i dbamy o jakość naszych produktów, potwierdzając to licznymi atestami i certyfikatami wydawanymi przez renomowane instytuty i ośrodki naukowe (TÜV, ITB, NOT).

Regularnie uczestniczymy w polskich oraz międzynarodowych imprezach wystawienniczych i targowych, otrzymując prestiżowe nagrody.

DOSTAWA

Nasze produkty wysyłamy do klientów w elementach pozwalających na łatwy montaż, zapakowanych w trwałe opakowanie (kartony, folia) i umieszczane na paletach dla optymalizacji transportu – w tym zajęcia minimalnej przestrzeni. Zorganizujemy dostawę produktu do każdego miejsca wskazanego przez klienta – niezależnie od tego, w jakiej części świata jest ono zlokalizowane. Przy odbiorze własnym typowy komplet naszych schodów mieści się w samochodzie osobowym.

NASI PARTNERZY

Jesteśmy ważnym dostawcą największych sieci marketów budowlanych w Polsce, w Rosji, na Ukrainie i na Węgrzech. Stale współpracujemy z naszymi partnerami handlowymi w takich krajach jak: Norwegia, Niemcy, Hiszpania, Francja, Dania, Estonia, Grecja, Włochy, Słowacja, Ukraina, Łotwa, Szwecja, Islandia oraz Wielka Brytania. Na liście naszych kontrahentów znajdują się zarówno rodzime, jak też zagraniczne biura projektowe i architektoniczne oraz firmy deweloperskie. Jedną z takich firm na wyspie Fuerteventura w archipelagu Wysp Kanaryjskich wyposażyliśmy w ponad 700 kompletów schodów osiedle wakacyjnych domków jednorodzinnych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów.

źródło i zdjęcie: ATRIUM

Firma powiązana:

Atrium

Telefon 32 609 19 01, 32 609 00 00,
www.atriumsystem.eu, www.atriumshop.eu
atrium@atriumsystem.eu

Atrium