Aktualności

Nowa strona internetowa elero

03.10.2014

Kolejnym krokiem po prezentacji nowego logo elero jest inauguracja polskiej wersji strony internetowej. Pod adresem www.elero.pl można znaleźć wszystkie najważniejsze informacje dotyczące produktów niemieckiego producenta. Witryna www została stworzona całkowicie od podstaw.

Celem twórców było przede wszystkim przejrzyste i kompletne zaprezentowanie produktów marki elero. Strona została zaprojektowana z podziałem tematycznym na poszczególne grupy produktów. Zaraz po otwarciu użytkownik końcowy systemów automatyki może przejść do sekcji poświęconych roletom, żaluzjom, markizom bądź bramom. Produkty zostały precyzyjnie opisane w menu „Produkty”. Ze względu na szeroką ofertę w dużej mierze przedstawiono tylko poszczególne grupy silników oraz akcesoriów.

elero to największy przyjaciel każdego domu. Niemieckie siłowniki gwarantują bezpieczeństwo i komfort, a są przy tym całkowicie niewidoczne i ciche. System automatyki komunikuje się z użytkownikiem w zrozumiałym dla niego języku, w prosty i przystępny sposób za pośrednictwem wyświetlacza LCD. Roleta zamyka się samoczynnie o określonej porze, żaluzja samodzielnie kontroluje stałe nasłonecznienie domu, a markiza składa się sama, jeśli tylko pojawi się zbyt silny wiatr.

Marzenie o inteligentnym domu przestaje być snem!

Zapraszamy na www.elero.pl

źródło i zdjęcie: Nice

Firma powiązana:

Nice Polska

Telefon 22 759 40 00
www.nice.pl
nice@nice.pl

Nice Polska