Aktualności

Viessmann zaprasza do Programu Instalator

01.10.2014

Partnerstwo przynosi cenne profity. Program premiowy dla Instalatorów. Zapraszamy do Programu Instalator, który adresujemy do najbardziej profesjonalnie działających firm wykonawczych z zakresu instalacji grzewczych w Polsce.

Najwyższa jakość i dążenie do perfekcji to jedna z głównych zasad naszego działania. We współpracy przyświeca nam zasada partnerstwa i uczciwości w celu osiągnięcia wspólnego sukcesu. Z tego właśnie powodu postanowiliśmy dodatkowo premiować Państwa aktywność zawodową.

Na czym polega Program Instalator?

Uczestnictwo w Programie zmienia w Państwa codziennym funkcjonowaniu w zasadzie jedną rzecz - od tej pory za zakup produktów naszej firmy otrzymacie dodatkową premię na specjalnie przygotowaną dla Państwa kartę płatniczą Bonus. To jej posiadać decyduje na co premia na karcie zostanie wykorzystana. Firma Viessmann cyklicznie będzie wprowadzać specjalne promocje dla uczestników Programu.

Kto może przystąpić do Programu Instalator?

Do Programu Instalator zapraszamy firmy wykonawczo - instalacyjne, które dokonają zakupu i montażu na terenie RP produktów marki Viessmann i które nie wiąże z firmą Viessmann wcześniej podjęta współpraca handlowa.

Jak otrzymać kartę Bonus?

Aby otrzymać kartę płatniczą należy przystąpić do Programu INSTALATOR wypełniając zgłoszenie uczestnictwa i przekazać je przedstawicielowi firmy Viessmann

Na tej podstawie zostaniecie Państwo zarejestrowani w Programie oraz przekażemy Państwu specjalnie przygotowaną kartę płatniczą Bonus.

W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji:

e-mail: programinstalator@viessmann.com.pl
telefon: +48 22 463 63 16.

źródło i zdjęcia: Viessmann

Firma powiązana:

Viessmann

Telefon 71 36 07 100
viessmann.pl
info@viessmann.pl

Viessmann