Aktualności

Nowa marka handlowa IMI Hydronic Engineering w skali globalnej

02.10.2014

Marka TA Hydronics, która od 2011 roku zjednoczyła trzy wiodące marki produktów: Pneumatex, TA i Heimeier, jest zastępowana przez IMI Hydronic Engineering. W ciągu najbliższych miesięcy zobaczycie Państwo zmiany odzwierciedlające tę nowość. IMI Hydronic Engineering będzie kontynuować swoją misję innowacyjności i wspierania naszych Klientów w optymalizacji systemów HVAC, w oparciu o nasze produkty i usługi, zapewniające właściwy komfort w pomieszczeniach przy odpowiednio niskim zużyciu energii.

Marki produktów: Pneumatex, TA i Heimeier pozostaną w centrum naszej strategii, reprezentując nasze kompetencje w tematyce: Utrzymanie ciśnienia i odgazowanie, Równoważenie i regulacja oraz Termostatyka.

Skąd ta zmiana?

Od stycznia 2014 roku nowy prezes IMI plc (spółka notowana na giełdzie w Londynie, objęta indeksem FTSE 100) - Mark Selway, zwiastuje nową erę w rozwoju grupy. Koncentrujemy się na rozwoju firmy IMI i jej oddziałów w kierunku uzyskania pozycji znakomitej firmy inżynierskiej, z wyraźnym naciskiem na regulację przepływu. Nowa identyfikacja wizualna jest wyrazem tych zmian i wzmacnia przy tym poczucie przynależności do grupy.

Co to dla Państwa oznacza?

Identyfikacja wizualna naszej firmy i nazwa zmienią się, ale nasze podstawowe wartości i produkty pozostają niezmienne. W dalszym ciągu będziemy wprowadzać innowacje i dbać o rozwój nowych rozwiązań ukierunkowanych na zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług, dla systemów HVAC dowolnej wielkości. Nasze zobowiązania w zakresie obsługi Klienta, innowacyjność oraz jakość produktów pozostają bez zmian - można na nas polegać.

Aspekty praktyczne:

W ciągu kilku najbliższych miesięcy, nowa szata graficzna będzie widoczna na naszej stronie internetowej, opakowaniach i dokumentacji technicznej.

Prawna nazwa naszej firmy nie zmieni się, a my nadal będziemy działać jako IMI International Sp. z o.o., z nową marką handlową IMI Hydronic Engineering.

Obejmuje to nowe adresy e-mail, które mają być wprowadzone od dnia 8 października 2014 roku. Od tego momentu można będzie skontaktować się z nami pod adresem: imię.nazwisko@imi-hydronic.com .

W razie pytań, prosimy bez wahania skontaktować się z naszym lokalnym inżynierem sprzedaży lub odwiedzić naszą stronę internetową: www.imi-hydronic.pl

źródło i zdjęcia: IMI Hydronic Engineering