Aktualności

Oświetlenie kuchni w technologii LED

26.09.2014

Oświetlając kuchnię należy zadbać o odpowiednią intensywność światła, które pozwoli nam swobodnie gotować, sprzątać i posilać się. Pamiętajmy jednak, że kuchnia jest miejscem, w którym spędzamy relatywnie dużo czasu, więc warto też pomyśleć o elementach dekoracyjnych.

Przyjemnie jest spędzić poranny kwadrans przy śniadaniu w pomieszczeniu, gdzie panuje ciepła atmosfera, która pozytywnie nastraja na nadchodzący dzień. Łącząc praktyczne rozwiązania z dekoratorskimi szczegółami uzyskamy miejsce, które będzie wizytówką naszego domu.

Taśmy LED doskonale nadają się do oświetlenia miejsc trudno dostępnych, o małej powierzchni, do której można przymocować źródło światła. Energooszczędność oraz praktyczność pasków LED są ich największymi zaletami.

Możliwości zmiany barw światła i sterowanie ich intensywnością oraz trybami świecenia są efektownymi opcjami pozwalającymi dopasować światło do pomieszczenia. Wykorzystując taśmy LED możemy podświetlać blaty kuchenne , szafki, stoły i wyróżniać elementy dekoracyjne ukryte np. w ścianach.

Firma e-technologia posiada w swojej ofercie taśmy LED najwyższej jakości, które spełniają swoje zadanie oraz oczekiwania naszych klientów. W kwestii doboru oświetlenia służymy radą  i wiedzą zdobytą dzięki wieloletniej działalności w branży oświetlenia dekoracyjnego. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, któremu poświęcamy pełną uwagę aby uzyskać w pełni satysfakcjonujący efekt.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.e-technologia.pl oraz do wizyty w naszym salonie firmowym w Krakowie przy ul. Franciszka Kniaźnina 2/u4 gdzie przy wykorzystaniu ponad 100 000 metrów światłowodów prezentujemy inspirujące aranżacje z wykorzystaniem światła.

W prezentowanym projekcie oświetlenia kuchni wykorzystano następujące zestawy firmy E-TECHNOLOGIA:
Kliknij tutaj: Taśma LED RGB

źródło i zdjęcia: E-technologia