Aktualności

Systemy rynnowe Bud-Masz

25.09.2014

Firma Bud-Masz jest pierwszym w Polsce producentem orynnowania metalowego. Obecnie jest jedną z największych firm w kraju wytwarzających kompletne systemy rynnowe. Produkty Bud-Masz cieszą się dużą popularnością nie tylko w kraju, ale także na rynkach zagranicznych m.in. w Rumunii, Rosji, Mołdawii, czy Ukrainie; firma jest także obecna w Grecji, na Litwie, Łotwie, Estonii, Słowacji i w Czechach.

Systemy rynnowe Bud-Masz

Firma Bud-Masz na bieżąco firma poszerza swoją działalność, systematycznie otwierając się na potrzeby klientów. Rynny wykonywane są z wysokiej jakości blachy fińskiej, francuskiej oraz szwedzkiej obustronnie powlekanej dostępnej w różnorodnych kolorach. Ocynkowana stal pokryta dwiema warstwami zabezpieczającymi oraz obustronnie pokrytych poliuretanem zapewnia estetyczny wygląd, długoletnią trwałość i dużą odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne (takie jak zadrapania, grad, opad liści itp.)

Pokrycie blachy poliuretanem sprawia, że rynny są odporne na warunki atmosferyczne w każdym środowisku, pural zapewnia też dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, korozję oraz płowienie kolorów l możliwość dostosowania długości rynny do potrzeb i wymiarów budynku wpływa korzystnie na estetykę wykończenia, funkcjonalność i szczelność całego systemu l łatwość i szybkość montażu.

Firma Bud-Masz produkuje 4 różne systemy orynnowania; dwa modele skandynawskie o przekroju rynny fi 125 i 150 oraz dwa modele rynien głębokich o przekroju rynny fi 125 i 150 systemy rynnowe Bud-Masz wykonane są ze specjalnie dobranych blach głęboko tłoczonych fińskich, francuskich oraz szwedzkich pokrytych ocynkiem 275 g/m2 zabezpieczonych obustronnie poliuretanem (pural) o grubości 55 mikro.

źródło i zdjęcie: MATPOL