Aktualności

„MATERIALS WE LOVE” na Łódź Design Festival 2014

25.09.2014

23 września firmy Pfleiderer oraz Interprint oficjalnie ogłosiły rozpoczęcie współpracy z Oskarem Zietą i Piotrem Kuchcińskim.

Kolekcja 4 dekorów, zostanie wykorzystana przy produkcji materiałów PfleidererPodczas Łódź Design Festival 2014 będziemy mogli zobaczyć finalny efekt projektu „MATERIALS WE LOVE. Concept by Zięta & Kuchciński” – kolekcję 4 dekorów, które zostaną wykorzystane przy produkcji materiałów Pfleiderer.

Nową kolekcję zobaczymy na stoisku przygotowanym przez firmy Interprint i Pfleiderer w centrum festiwalowym Łódź Design Festival przy ul. Tymienieckiego 3.  Pojawi się tam m. in. pod postacią sytemu mebli zaprojektowanego przez Oskara Ziętę – również po raz pierwszy prezentowanego na tegorocznym festiwalu.

Przedstawicieli mediów zapraszamy serdecznie na spotkanie prasowe, które odbędzie się w sobotę 11 października o godz. 11.00 – swoja premierę będzie miał wtedy film „Istota materiału” prezentujący proces powstawania dekorów, a projektanci osobiście przedstawią nowe wzory.

Również w sobotę 11 października o godzinie 15.00 w ramach bloku tematycznego „Brave New World” w sali konferencyjnej centrum festiwalowego przy ul. Tymienieckiego 3 odbędzie się wykład, podczas którego Piotr Kuchciński i Oskar Zięta opowiedzą o projekcie „MATERIALS WE LOVE” i o swoich doświadczeniach z nim związanych –  będzie to dobra okazja, by z pierwszej ręki poznać tajniki pracy nad dekorami.

źródło i zdjęcia: Pfleiderer