Aktualności

Jubileusz firmy METAL-FACH

22.09.2014

Z okazji dwudziestopięciolecia firmy, w dniu 26.06.2014 w Sokółce odbyła się jubileuszowa impreza "Ogrzewamy Świat 25 lat".

Obchody rozpoczęły się przemówieniem przeplatanym wspomnieniami z 25 lat działalności właściciela firmy METAL-FACH Jacka KucharewiczaGościliśmy przedstawicieli, dystrybutorów, instalatorów i firm współpracujących z METAL-FACH Technika Grzewcza z całej polski. Swoją obecnością zaszczyciły nas również delegacje z Kazachstanu, Ukrainy i Litwy.
 
Obchody rozpoczęły się uroczystą galą w kinie SOKÓŁ, przemówieniem przeplatanym wspomnieniami z 25 lat działalności właściciela firmy METAL-FACH (link to strony: http://metalfachtg.com.pl/) Jacka Kucharewicza. W podziękowaniu za współpracę goście otrzymali od Jacka i Katarzyny Kucharewicz foto albumy z historią 25 lat działalności firmy METAL-FACH oraz pamiątkowe statuetki.

Podczas gali Jacek Kucharewicz z rąk vice-wojewody Mieczysława Baszki otrzymał HONOROWĄ ODZNAKĘ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO za wybitne osiągnięcia w dziedzinie rozwoju przedsiębiorczości oraz działalności społecznej. Piotr Bujwicki przewodniczący oddziału SGGIK na terenie Podlasia, wręczył pamiątkowe gratulacje.
 
Podczas gali Jacek Kucharewicz z rąk vice-wojewody Mieczysława Baszki otrzymał HONOROWĄ ODZNAKĘ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGOGalę uatrakcyjnił występ Tetiany Galitsyny, która przedstawiła historię firmy METAL-FACH malowaną piaskiem (link do strony: http://www.youtube.com/watch?v=wK_4bmzesJ0) i specjalnie przygotowany na tę okazję film o 25 latach działalności przedsiębiorstwa (link do strony: http://www.youtube.com/watch?v=ztUbNmfXZMA). Po gali nastąpił uroczysty bankiet w sali bankietowej METAL-FACH przy ul. Kresowej.
 
Serdecznie dziękujemy za przybycie i udział w uroczystościach.
 
Zapraszamy na nową stronę firmy www.metalfachtg.com.pl (link do strony: www.metalfachtg.com.pl)

źródło i zdjęcie: METAL-FACH

Firma powiązana:

METAL-FACH Jacek Kucharewicz

Telefon 85 711 94 54, 85 711 94 54 w. 28 (sprzedaż krajowa)
metalfachtg.com.pl
sprzedaz@metalfach.com.pl

METAL-FACH Jacek Kucharewicz