Aktualności

aluplast Liderem Rynku Stolarki 2014

19.09.2014

Firma aluplast sp. z o.o. otrzymała tytuł Lidera Rynku Stolarki 2014 w kategorii systemów okiennych z PVC.

Podczas warszawskich targów budowlanych Warsaw Build 2014 odbyła się po raz kolejny Gala Liderów Rynku Stolarki 2014, której organizatorem jest Centrum Analiz Branżowych, agencja badawcza specjalizująca się w badaniach rynku stolarki budowlanej.

Gala już tradycyjnie zgromadziła spore grono szefów i przedstawicieli firm z branży stolarki okiennej, a do tytułów liderów rynku w poszczególnych segmentach, było nominowanych blisko 100 firm, podzielonych na 20 kategorii.

Kulminacyjnym puntem spotkania było wręczenie tytułów i wyróżnień Lider Rynku Stolarki 2014, które przyznawane były w oparciu o wyniki sprzedażowe w 2013 roku. Centrum Analiz Branżowych po zbadaniu wyników sprzedaży za rok 2013 przyznało firmie aluplast sp. z o.o. tytuł Lidera Rynku Stolarki 2014 w segmencie systemów okiennych z PVC.

Bardzo dziękujemy za otrzymane wyróżnienie i cieszymy się, że od trzynastu lat udaje nam się utrzymywać pozycję lidera rynku systemów okiennych z PVC w Polsce. Inicjatywa Centrum Analiz Branżowych jest niezwykle cenna, ponieważ wyróżnienia przyznawane są w oparciu o rzeczywiste wyniki sprzedażowe osiągane przez firmy w poprzednim roku. To pozwala na w sposób obiektywny ocenić pozycję, jak poszczególne firmy zajmują na rynku – komentuje Marcin Szewczuk, Dyrektor Marketingu aluplast sp. z o.o.

źródło i zdjęcie: aluplast

Firma powiązana:

aluplast Sp. z o.o.

Telefon 61 654 34 00
www.aluplast.com.pl
aluplast@aluplast.com.pl

aluplast Sp. z o.o.