Aktualności

Innowacja do kwadratu - internetowe szkolenie o Systemie bezokapowym Galeco

19.09.2014

Webinarium to innowacyjne rozwiązanie szkoleniowe, które dzięki nowoczesnym narzędziom komunikacyjnym, pozwala zostać uczestnikiem bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy komputer, podłączenie do internetu, notatnik oraz chęci do nauki. Już 23 września 2014 o godzinie 11.00 na spotkanie zapraszają Michał Gryszówka oraz Jakub Szeliga z firmy Galeco, którzy poprowadzą szkolenie - System Rynnowy BEZOKAPOWY Galeco - innowacyjne rozwiązanie dla budynków bez tradycyjnego okapu.

Innowacja do kwadratu - internetowe szkolenie o Systemie bezokapowym Galeco

Tematem najbliższego spotkania z ekspertami Galeco będzie charakterystyka jedynego na rynku systemu rynnowego, służącego do odwodnienia dachów bez okapu z możliwością prowadzenia rur spustowych na zewnątrz elewacji lub ukrycia ich w jej wnętrzu.

Szkolenie przeznaczone jest dla architektów oraz projektantów i jest organizowane przez Grupę Sztuka Architektury, a jego ukończenie gwarantuje uzyskanie certyfikatu uczestnictwa w kursie.

Formularz uczestnictwa znajdą Państwo pod adresem http://www.transmisjeonline.pl/TOClient/order_form.php?code=b5e0557d4c4cd1f35b068a308822c3a0

zaś ekran logowania http://www.sztuka-architektury.pl/index.php?ID_PAGE=36448

Start: 23 września o godzinie 11.00

Firma Galeco serdecznie zaprasza.

źródło i zdjęcie: Galeco

Firma powiązana:

Galeco

Telefon 801 623 626 (Infolinia)
www.galeco.pl
galeco@galeco.pl

Galeco