Aktualności

Fabryka Styropianu ARBET otrzymała znak Konsumencki Lider Jakości 2014

18.09.2014

Fabryka Styropianu ARBET już po raz trzeci z rzędu otrzymała znak Konsumencki Lider Jakości 2014 - w poprzednich latach były to srebrny i brązowy medal, teraz - wyróżnienie. O przyznaniu wyróżnienia zdecydowało przede uznanie klientów dla jakości produktów oraz ogólna pozytywna opinia klientów.

Fabryka oferuje szeroką gamę płyt styropianowych najwyższej jakości, z dumą oznaczając swoje produkty marką "Prawdziwy Styropian". Fabryka dysponuje własnymi laboratoriami i drobiazgową kontrolą jakości, dzięki czemu może mieć pewność, że zachowa odpowiednie, poszukiwane przez klientów, parametry Prawdziwego Styropianu.

Konsumencki Lider Jakości 2014 to ogólnopolski program konsumencki, którego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, firm dostępnych na polskim rynku. W każdej kategorii przyznawane są złoty, srebrny i brązowy medal oraz wyróżnienia, które odzwierciedlają pozycję marki wobec konkurentów branżowych.

Program organizuje Redakcja Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Prace związane z przygotowaniem i realizacją badań konsumenckich w ramach programu powierzone zostały Uniwersytetowi Jagiellońskiemu w Krakowie.

źródło i zdjęcie: ARBET

Firma powiązana:

Arbet

Telefon 94 342 20 76 (79)
www.arbet.pl
sekretariat@arbet.pl

Arbet