Aktualności

Szkolenie dla Partnerów Alpha-InnoTec

18.09.2014

5 Września 2014, w siedzibie gdyńskiego Oddziału „Hydro-Tech” Konin odbyło się szkolenie dla Partnerów Alpha-InnoTec.

Przedsiębiorstwo Hydro-Tech jest cyklicznym organizatorem szkoleń związanych z tematyką systemów grzewczych opartych na urządzeniach marki Alpha-InnoTec. Spotkanie, podobnie jak w ubiegłym roku odbyło się w Gdyńskim oddziale przedsiębiorstwa, w nowoczesnym budynku należącym do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia kluczowych informacji dotyczących marki Alpha-InnoTec, kierunków rozwoju marki, a także obecnej pozycji rynku w odniesieniu do Europy oraz Polski. Zaprezentowano również cele, jakie przyświecają marce Alpha-InnoTec na kolejne lata.

Po wstępie przystąpiono do zaprezentowania nowości w ofercie Alpha-InnoTec, takich jak regulator pokojowy „RBE”, pompy ciepła powietrze/woda z regulacją mocy, czy też nowy moduł hydrauliczny (informacje na temat tych produktów znajdą Państwo tutaj). Zaprezentowano zaawansowane funkcje, jakie dostarcza regulator Luxtronik w dostępnych wariantach oprogramowania. Po zakończeniu tej prezentacji wszyscy udali się na przerwę.

Podczas przerwy, wszyscy obecni udali się na wspólny obiad, podczas którego znalazł się czas, aby wymieć się zdobytymi informacjami, jak również poznać innych partnerów  pracujących w branży pomp ciepła.

Druga część szkolenia rozpoczęła się od prezentacji na temat chłodzenia aktywnego, w pompach ciepła. Ostatnim z tematów dotyczących urządzeń Alpha-InnoTec była prezentacja aplikacji mobilnej AlphaWeb, z poziomu dostępu klienta (o aplikacji szerzej tutaj). Po tej prezentacji rozpoczął się ostatni punkt spotkania poświęcony działaniom marketingu.

Prezentacja marketingu poruszyła zarówno podstawowe wartości marki, jak również cele związane z komunikacją. Wśród treści znalazło się podsumowanie obecnych kanałów komunikacji z klientami, instalatorami. Na koniec zaprezentowano kilka przykładów z tegorocznych materiałów zarówno w prasie, jak i w Internecie.

Na zakończenie, każdy ze specjalistów mógł zadać pytania do prowadzących spotkanie, podzielić się doświadczeniami związanymi z tematyką systemów grzewczych, jak również wymienić się kontaktami.
Każdy z uczestników otrzymał również pamiątkowy certyfikat, który jest dowodem nabycia wiedzy w wyżej wymienionych tematach.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim partnerom za przybycie, jak również czynny udział w spotkaniu. Kolejne szkolenie, odnoszące się do powyższej tematyki odbędzie się już 17 Października, w Poznaniu.

źródło i zdjęcie: Hydro-Tech

Firma powiązana:

Alpha Innotec

Telefon 63 245 34 79
www.hydro-tech.pl
hydro@hydro-tech.pl

Alpha Innotec