Aktualności

Solidne i trwałe antresole od ZKM

16.09.2014

Znajdujące się w ofercie naszej firmy antresole wyróżniają się solidnością, trwałością i estetyką projektu. Realizujemy konstrukcje wykonane według projektów własnych oraz dostarczonych przez naszych Klientów.

Antresole budowane w wysokim pomieszczeniu to doskonały sposób na uzyskanie dodatkowej, funkcjonalnej przestrzeni, która może być wykorzystana do wielu celów. Dobrze zaprojektowana antresola to przede wszystkim ciekawe efekty przestrzenne we wnętrzach.

Nasze antresole wykonujemy na bazie solidnych metalowych konstrukcji. Całość wykańczamy różnymi materiałami, przykładowo szkłem lub drewnem. Do zalet antresoli należy zaliczyć nie tylko interesujące efekty przestrzenne, ale także bardziej ergonomiczne wykorzystanie kubatury budynku. Dzięki doświadczeniu pracujących dla nas specjalistów bezbłędnie określimy potencjał architektoniczny wnętrza i zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązania.

Wszystkie wykonane przez nas antresole cechują się nowoczesnością i najwyższą jakością wykonania. Naszym priorytetem jest dostarczenie Państwu funkcjonalnych, trwałych rozwiązań, które nie tylko pozytywnie wpłyną na użyteczność wnętrza, ale także staną się jego ozdobą.

źródło i zdjęcie: ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych

Firma powiązana:

ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych

Telefon 22 863 27 90, 501 056 885, 502 028 066
www.zkm.com.pl
zkm@zkm.com.pl

ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych