Aktualności

Otwarcie nowego oddziału Iglotech w Lublinie!

15.09.2014

W dniach 10-12 września odbyło się oficjalne otwarcie nowego oddziału  Iglotech w Lublinie.  W uroczystości udział wzięli przedstawiciele firmy Iglotech oraz Klienci. 

Oddział Iglotech w Lublinie dostarcza rozwiązań z zakresu klimatyzacji, chłodnictwa , wentylacji oraz czynników chłodniczychWielkie otwarcie trwało 3 dni, podczas których można było poznać nowy oddział, jego lokalizację, pełną ofertę firmy, zapoznać się z warunkami współpracy i przede wszystkim  skorzystać z wielu przygotowanych specjalnie na ten dzień atrakcji. Z okazji otwarcia oddziału goście mogli skorzystać z wielkich obniżek cen na wiele produktów, loterii fantowej, konsultacji produktowych i szkoleń produktowo–technicznych.  

W piątek po uroczystym przecięciu wstęgi, do dyspozycji Klientów był poczęstunek. Uroczystość otwarcia nowego oddziału przyciągnęła wielu Klientów i spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Powstanie oddziału Iglotech w Lublinie zwiększa zasięg sieci hurtowni i dostępność produktów.  

Uroczystość otwarcia nowego oddziału przyciągnęła wielu Klientów i spotkała się z ogromnym zainteresowaniemNowy oddział znajduje się w dogodnej lokalizacji oraz posiada duży parking dla Klientów.  Oddział Iglotech w Lublinie dostarcza rozwiązań z zakresu klimatyzacji, chłodnictwa , wentylacji oraz czynników chłodniczych.  Czynny jest od poniedziałku do piątku w godz.08.00-16.00. Nowy oddział znajduje się na ul. Energetyków 19, tel. +48 81 311 00 03, fax. 601 424 004, mail: lublin@iglotech.com.pl . Serdecznie zapraszamy!

źródło i zdjęcia: IGLOTECH

Firma powiązana:

Iglotech Sp. z o.o.

Telefon 55 645 73 00
www.iglotech.com.pl
kwidzyn@iglotech.com.pl

Iglotech Sp. z o.o.