Aktualności

Złoty Medal III Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego dla RHEINZINK Polska sp. z o.o.

02.12.2010

Obróbka blacharska komina to najbardziej newralgiczny element dachu: powinien byc wykonany z trwałego materiału, zgodnie z fizyką budowli i w oparciu o sprawdzone technologie blacharskie. Za te cechy została wyróżniona „Złotym Medalem III Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego 2010“ obróbka komina z blachy cynkowotytanowej RHEINZINK, która niezależnie od rodzaju dachu spełnia najsurowsze wymagania, dając poczucie bezpieczeństwa użytkownikom domu na pokolenia...
Dzięki obróbce komina RHEINZINK można realizować niezawodne i długowieczne rozwiązania dla wszelkich pokryć dachówkowych (np. esówką) jak i łupkowych - w klasycznym zakresie spadków dachu od 15° do 55°. Przy metalowych pokryciach dachowych wykonywanych w technologii na rąbek stojący lub listwę minimalny spadek może wynosić już od 5°.

Konkurs o “Złoty Medal III Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego 2010" to konkurs targowy, którego zadaniem jest  wyłonienie najlepszego produktu prezentowanego podczas tegorocznej edycji Salonu.

Kryteriami, według których przeprowadzono ocenę wyrobów zgłoszonych do konkursu są:
  • nowatorstwo, ekologia, energooszczędność,
  • jakość i precyzja wykonania,
  • wzornictwo (estetyka wyrobu, funkcjonalność, cechy ergonomiczne, opakowanie)
  • trafność oferty handlowej w aktualne zapotrzebowanie rynku, opinie użytkowników, referencje
  • rynkowa promocja wyrobu

Kwalifikacji oraz oceny zgłoszonych wyrobów dokonała Komisja Konkursowa, w skład której weszłi przedstawiciele targów Interservis Sp. z o.o., członkowie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, redaktorzy  fachowych mediów oraz specjaliści branżowi.

źródło: RHEINZINK

Więcej

 

Firma powiązana:

Rheinzink

Telefon 22 789 91 91
www.rheinzink.pl
info@rheinzink.pl

Rheinzink