Aktualności

Z41 Remote - Zdalne sterowanie systemem KNX za darmo od Zennio

11.08.2014

Popularny kolorowy panel dotykowy InZennio Z41 otrzymał nową funkcjonalność – zdalne sterowanie za pomocą urządzeń mobilnych.

Pobierając bezpłatną aplikację App Z41 Remote na iPhone czy iPad (a niedługo również Android), będzie można rozszerzyć dowolny system KNX, wyposażony w panel dotykowy Z41 w wersji 3, o zarządzanie na odległość np. ze smartfona czy tabletu. Panel hiszpańskiej firmy Zennio oferuje wiele możliwości sterowania domem czy biurem. Wszystkie są teraz dostępne zdalnie. A jest ich niemało.

Są wśród nich: sterowanie oświetleniem (włączanie i wyłączanie, ściemnianie i zmiana kolorów), sterowanie scenami, ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją, monitorowanie zużycia energii i ustalanie harmonogramów. Czy siedzi się na kanapie w mieszkaniu czy jest się w delegacji na drugim końcu świata - Z41 Remote gwarantuje prostą i bezpieczną komunikację z systemem automatyki.

Panel dotykowy Z41 wykonywany jest w trzech wersjach kolorystycznych (białej, srebrnej a także czarnej) i jest wyposażony w porty: KNX, USB oraz Ethernet. A ponadczasowy design pozwala zainstalować go praktycznie w każdym otoczeniu.  

Źródło i zdjęcie: ID ELECTRONICS

Firma powiązana:

ID Electronics Sp. z o.o.

Telefon 22 649 60 95, 22 649 60 94
www.ide.com.pl
ide@ide.com.pl

ID Electronics Sp. z o.o.