Aktualności

Dzień Otwarty KRONOPOLU i Mecz gwiazd na 20-lecie! W sobotę 20.09.2014 r.

12.09.2014

Już w sobotę, 20 września zapraszamy Państwa do zwiedzania naszego zakładu, a także jednego z najnowocześniejszych multimedialnych showroomów w Europie!

Kronopol zaprasza na DNI OTWARTE połączone z meczem o "Złoto 20-lecia"

Dni Otwarte to świetna okazja do tego by zobaczyć z czego i w jaki sposób wytwarzane są nasze produkty, jak wygląda proces technologiczny oraz wykorzystanie najnowszych technologii w procesie obróbki drewna. Główną atrakcją dnia będzie mecz o "Złoto 20-lecia". Drużyna v-ce Mistrzów Polski - Stelmet Zielona Góra zmierzy się z reprezentacją firmy Kronopol, w składzie której zobaczycie naszych pracowników oraz przedstawicieli świata sportu, polityki i kultury.


Specjalnie dla Państwa zaprezentowany zostanie skład zielonogórskiej drużyny, który wystąpi w nowym sezonie Tauron Basket Ligi! Nie zabraknie także odpowiedniej oprawy dla tego typu wydarzenia. Drużyny zagrają na specjalnie stworzonym w tym celu boisku, które zostanie zbudowane z paneli podłogowych.

Mecz odbędzie się na terenie zakładu, w jednej z hal magazynowych. Widowisko uświetnią występy cheerleaderek i oficjalnej maskotki drużyny – Dzika Wsadzika.

Nie zabraknie również pokazów basket freestyle w wykonaniu finalisty X Factor Mieszko Włodarczyka oraz pokazów wsadów do kosza. Dla każdego przygotowaliśmy wiele niespodzianek, konkursów i ciekawych atrakcji.

Plan dnia:

- od 10.00 do 13.00 zwiedzanie zakładu, wizyta w interaktywnym showroomie, warsztaty ekologiczne i prezentacja produktów. Zapewniamy transport z terenu miasta Żary do Kronopolu, Krono hot-dogi fachowych przewodników po naszym zakładzie. Miejsce: parking przed budynkiem administracji firmy Kronopol, przy ul. Serbskiej 56.

- od 13.00 do 15.00 Mecz o "Złoto 20-lecia" pomiędzy Stelmetem Zielona Góra, drużyną Kronopolu i drużyną Chromik Żary. Ponadto pokazy wsadów do kosza, basket freestyle w wykonaniu Mieszko Włodarczyka z X Factora, a także występy zielonogórskich cheerleaderek! Wstęp na mecz kosztuje symboliczną złotówkę. Bilety do nabycia na www.abilet.pl. Miejsce: hala Kronopolu przy wjeździe od strony terminalu (pierwszy wjazd do Kronopolu od strony centrum Żar).

ZAPEWNIAMY TRANSPORT!

Rozkład jazdy autobusów na DZIEŃ OTWARTY w firmie KRONOPOL. Sobota, 20 września 2014 - link tutaj.

źródło i zdjęcie: KRONOPOL