Aktualności

Malowanie w strukturze SILK

12.09.2014

Piękny, trwały kolor oraz długowieczność – oto marzenie każdego, kto montuje bramę garażową. Firma WIŚNIOWSKI stosuje różne metody uzyskiwania trwałych i estetycznych powierzchni, jedną z nich jest malowanie strukturalne.

Technologia malowania strukturalnego tworzy wysokiej jakości powłokę, nadając powierzchniom subtelną, drobnoziarnistą strukturę. Zabieg ten znacznie podnosi walory estetyczne bram. Malowaniu na dowolny kolor RAL  poddawane będą panele o strukturze Silkline, co pozwala na uzyskanie perfekcyjnej powierzchni.

Opcja malowania w strukturze Silk obejmuje garażowe bramy segmentowe PRIME, UniPro oraz bramy przemysłowe MakroPro INVEST, MakroPro i MakroPro 100, z przetłoczeniami: (N) przetłoczenia niskie, (W) przetłoczenia wysokie, (G) panel gładki, (V) przetłoczenia kształtne.

Powłoka jest odporna na wilgoć oraz środowisko o odczynie umiarkowanie kwaśnym i alkalicznym. Bardzo dobrze chroni płaszcz bramy przed działaniem czynników atmosferycznych i jest łatwa do utrzymania w czystości.

źródło i zdjęcie: WIŚNIOWSKI