Aktualności

Obcuj z naturą na każdym kroku - podłogi winylowe Bark Oak marki Wicanders

10.09.2014

Urządzając wnętrze domu chcemy, aby spełniało nasze oczekiwania pod względem funkcjonalnym, ale także i wizualnym. Staramy się nadać mu charakter zgodny z naszymi upodobaniami przy uwzględnieniu trwałości i jakości materiałów, jakie wykorzystujemy w pracach wykończeniowych. Więcej uwagi warto poświęcić zwłaszcza …podłodze. Aby parkiet zachwycał naturalnym wyglądem, a jednocześnie był łatwy w montażu i pielęgnacji dobrze lepiej poznać ofertę firmy Wicanders.

Szukajcie, a znajdziecie…Wicanders

W poszukiwaniu podłogi idealnej nie sposób przejść obojętnie obok oferty firmy WicandersW poszukiwaniu podłogi idealnej nie sposób przejść obojętnie obok oferty firmy Wicanders. Szeroka gama materiałów podłogowych zachwyca różnorodnością. Panele i płytki tworzone z drewna korkowego są nie tylko efektowne, ale i przyjazne dla użytkowników. Specjalna warstwa korka zapewnia komfort podczas użytkowania, dzięki czemu stawy i kręgosłup nie są nadmiernie obciążone podczas chodzenia. Korek doskonale wygłusza także wszelkie dźwięki oraz obniża hałas powstały wewnątrz pomieszczenia. Korkowa powłoka umieszczona wewnątrz panelu pozwala z kolei na zachowanie ciepła, co czyni wnętrze bardziej przytulnym, a także zmniejsza koszty związane z użyciem energii.

Zachwyć się korą dębu

Na szczególną uwagę zasługują podłogi winylowe z serii Vinylcomfort, które można montować w domach, jak i pomieszczeniach użytku publicznego. W linii podłóg do pomieszczeń domowych Vinylcomfort Home znajdziemy panele i płytki o różnych wzorach i strukturach. Wśród licznych modeli wyróżnia się zwłaszcza wzór Bark Oak, który doskonale odwzorowuje powierzchnię dębowej deski.

Idealnie oddany kolor i wzór zachwyca, a dopracowane detale pozwolą na uzyskanie naturalnego efektu. Panele Bark Oak sprawdzą się we wnętrzach minimalistycznych, jak i pomieszczeniach o ciepłym i rodzinnym charakterze. Uniwersalność wzoru paneli Bark Oak pozwala także na zastosowanie go w pomieszczeniach bez względu na ich styl. Klasyczny wzór pozwala na wprowadzanie zmian we wnętrzach bez konieczności wymiany podłogi, co ułatwia i przyspiesza proces modyfikacji charakteru pomieszczeń. Dzięki temu wnętrze zyskuje atrakcyjny wygląd, a podłoga staje się elementem, który upiększa i zdobi.

WinyLOVE

Panele winylowe cechuje zarówno efektowny wygląd, jak i trwałość. Szczegółowe oddanie faktury i wyglądu drewna sprawia, że podłogi Vinylcomfort Home marki Wicanders, dodają wnętrzom elegancji i charakteru.  Dodatkową zaletą produktów serii Vinylcomfort firmy Wicanders jest ich łatwy montaż bez użycia kleju oraz układania dodatkowej izolacji termicznej i akustycznej.

Ponadczasowy wzór oraz trwałość paneli marki Wicanders ożywi i upiększy domowe wnętrza na długie lata. Panele Bark Oak z serii Vinylcomfort Home firmy Wicanders to naturalny wybór, dla wszystkich ceniących wnętrza z charakterem.

źródło i zdjęcie: Dom Korkowy

Firma powiązana:

Dom Korkowy Sp. z o.o.

Telefon 12 637 96 39
www.wicanders.pl
krakow@domkorkowy.pl

Dom Korkowy Sp. z o.o.