Aktualności

Rozbierz i ubierz się w garderobie Elfa

04.09.2014

Rozbieramy się na wiosnę, a ubieramy jesienia! A jeśli tak, to tylko w garderobie Elfa. Latem zapadają w niej w sen zimowe ubrania, a zimą pełne koloru bolerka, odkrywające dekolt bluzki i zwiewne spódnice czy sukienki. I tak jak z wiosenno-letnimi, czy jesienno-zimowymi trendami w kolorach i fasonie, dodasz sobie energii odkrywając to co najpiękniejsze, ze szwedzkim systemem do przechowywania Elfa. Wówczas wszystko zorganizujesz! Nawet niespodziewane romantyczne tete-a-tete.

System do przechowywania Elfa dostosuje się do każdego sezonu i każdej mody. Dłuższe spódnice niż w zeszłym sezonie czy krótsze bluzki i sukienki? Nie ma sprawy! Elfa wie, jak zorganizować każdą garderobę. Dzięki ujednoliconym rozmiarom poszczególnych elementów systemu - kosze, półki i wieszaki można dowolnie ze sobą komponować, zależnie od potrzeb, rodzajów ubrań i pory roku! Jeżeli wbrew trendom wybierzesz spodnie, nic nie szkodzi.

Elfa dysponuje przypominającymi grzebień wieszakami z drążkami. Każdy z nich wyposażony jest w specjalne zabezpieczenia antypoślizgowe, aby nawet najdelikatniejszy jedwab nie osunął się z wieszaka. Takie rozwiązanie sprawi, że raz wyprasowane spodnie są skutecznie chronione przed zgnieceniem i zawsze gotowe do założenia. Innym praktycznym uzupełnieniem garderoby są wieszaki boczne, na których zawsze znajdzie się miejsce na zapasowy pasek, apaszkę czy kapelusz. Panie kochające się w biżuterii, swoje skarby mogą pozastawiać bezpieczne jak w skarbcu, w specjalnej półce z przegrodami.

System szwedzkiej firmy Elfa to nowatorskie rozwiązanie w zakresie przechowywania. Dzięki niemu można samodzielnie zaprojektować wyposażenie garderoby, dowolnie wybierając i zestawiając ze sobą elementy. System jest dostępny w dwóch wariantach designerskich, które pasują do stylowo odmiennych aranżacji wnętrz - minimalistyczna Elfa Classic jest wykonana ze stali w kolorach białym i platinum, zaś ekskluzywna Elfa Décor posiada elementy z naturalnego drewna w kolorach bieli, brzozy i orzecha.

Uzupełnieniem systemu do przechowywania są drzwi przesuwne Elfa, które pozwalają wydzielić przestrzeń na garderobę w dowolnej części domu. Są produkowane na wymiar wg indywidualnego projektu, a ich design zaspokoi najbardziej wymagających fanów jakości i stylu.

Nasycone jasne i żywe kolory odcieni różu, czerwieni i słońca wychodzą na pierwszy plan. Bez obaw znajdzie się miejsce również na ciepłe swetry, rękawiczki, czapki i szaliki.  Uzupełnieniem kolorów słońca będzie kobalt i morska zieleń. Sezon Jesień/Zima 2014 nie tylko na wybiegach, ale na nas i w naszych garderobach. A żeby być gotową na wyczekiwane lub niespodziewane romantyczne tete-a-tete, wszystko należy mieć pod ręką!

źródło i zdjęcie: Elfa Manufacturing Poland