Aktualności

Markizy niezbędne w Twoim domu!

02.09.2014

Naja Prodex jest firmą rodziną z tradycjami. Doświadczenie zbudowane jest setkami zamontowanych rocznie markiz. Trwałość i wieloletnie użytkowanie markiz gwarantuje współpraca z największymi dostawcami komponentów aluminiowych i tkanin na świecie.

Markizy są najbardziej funkcjonalną i ozdobną osłoną przeciwsłoneczną. To najskuteczniejsze osłony przed promieniami słonecznymi i niebezpiecznym promieniowaniem UV. W najwyższym stopniu markizy lub zadaszenia dużych powierzchni obniżają temperaturę nagrzanych słońcem pomieszczeń nawet o 5 stopni Celsjusza.

Proponowane przez Naja Prodex nowoczesne systemy markiz mają za zadanie przy wysokiej trwałości elementów zapewnić jak najłatwiejszą obsługę. Natomiast markizy o dużych wymiarach dodatkowo wyposażamy w silnik i z łatwością za pomocą pilota rozwijamy nawet kilka markiz jednocześnie. Czujniki czasowe, słoneczne i wiatrowe zabezpieczą Twój dom przed zagrożeniami.

Zapotrzebowanie każdego jest indywidualne i różnorodność typów markiz oferowanych przez Naja Prodex pozwoli na odnalezienie właściwego typu markizy lub zadaszenia stałego. Od lekkich niewielkich markiz do masywnych konstrukcji chroniących duże powierzchnie. W przypadku braku możliwości wykorzystania standardowego produktu proponujemy modernizacje typowych rozwiązań.

źródło i zdjęcia: NAJA PRODEX

Firma powiązana:

ZPH NAJA PRODEX B. NAGAWIECKA S.C.

Telefon 22 678 55 99, 22 678 40 80
www.najaprodex.com.pl
biuro@najaprodex.com.pl

ZPH NAJA PRODEX B. NAGAWIECKA S.C.