Aktualności

Ogrzewanie i chłodzenie promiennikami marki Zehnder

29.08.2014

Zehnder posiada w ofercie sufitowe promienniki ciepła zasilane wodą, do realizowania funkcji ogrzewania i chłodzenia. Ta kompleksowa technologia pozwala na zapewnienie doskonałego komfortu cieplnego w obiektach różnego typu, np. w biurach lub halach, a dzieje się to przy zachowaniu pełnej integracji estetycznej z pozostałymi elementami architektonicznymi wnętrz.

Ogrzewanie i chłodzenie promiennikami marki Zehnder

Ogólnie, cechy wszystkich produktów z grupy promienników wodnych zawierają się w stwierdzeniu: Energia grzewcza lub chłodząca przekazywana metodą promieniowania, oddziaływuje bezpośrednio na ciała znajdujące się w pomieszczeniu, bez potrzeby używania powietrza jako nośnika energii, toteż na tej podstawie systemy te cechuje ekstremalnie wysoka efektywność, z możliwością zaoszczędzenia do 30 % energii przy jednoczesnym zapewnieniu pełnego komfortu cieplnego w obiekcie.

Promiennikowe systemy grzewczo-chłodzące marki Zehnder oferują rozwiązania dla często pojawiąjących się problemów planistycznych. Dzięki temu zyskały bardzo duże uznanie wśród projektantów i architektów.

źródło i zdjęcie: Zehnder

Firma powiązana:

Zehnder Polska Sp. z o.o.

Telefon 71 367 64 24
www.zehnder.pl
info@zehnder.pl

Zehnder Polska Sp. z o.o.