Aktualności

Rynek oczekuje wysokiej jakości wyrobów styropianowych

28.08.2014

Konsekwentne poruszanie tematu jakości płyt styropianowych produkowanych i dystrybuowanych w Polsce to od pewnego czasu kwestia strategiczna dla branży izolacji styropianowych w Polsce. Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu zrzesza czołowych polskich producentów styropianu dla budownictwa, w tym Fabrykę Styropianu ARBET. FS ARBET posiada własne laboratoria badawcze i system kontroli jakości produktów w każdej ze swoich pięciu fabryk.

dom starców Świerki

Głównym ekspertem ds zarządzania jakością Fabryki jest Irena Domska. W ostatnich miesiącach Irena Domska jest zapraszana przez biura handlowe Fabryki z terenu całej Polski na spotkania z klientami, którzy coraz częściej zadają skomplikowane pytania dotyczące jakości i zastosowań poszczególnych płyt. Jakość liczy się zarówno w przypadku małych jak i dużych inwestycji budowlanych.

Jeden z przykładów: w Świerkach (obszar działania biura handlowego FS ARBET z Kłodzka) powstaje nowy dom opieki dla osób starszych (przedsięwzięcie prywatnego inwestora, prowadzone przez Budinpol). Przy budowie użyto płyt izolacyjnych ARBET Fasada System. Przy tej niebanalnej inwestycji dobra jakościowo izolacja cieplna będzie szczególnie istotna dla użytkowników obiektu.

Z kolei na targach rolnych w Kościelcu, które miały miejsce u progu lata, inwestorzy z branży rolnej interesowali się nie tylko kwestią izolacji cieplnej ale i różnymi kwestiami bezpieczeństwa i zdrowia przy dociepleniach płytami styropianowymi. FS ARBET z satysfakcją przygląda się rosnącym oczekiwaniom rynku w kwestii jakości styropianu.

źródło i zdjęcia: Arbet

Firma powiązana:

Arbet

Telefon 94 342 20 76 (79)
www.arbet.pl
sekretariat@arbet.pl

Arbet