Aktualności

Energia odnawialna ogrzewa Twój dom: ciepła woda użytkowa - c.w.u.

28.08.2014

Ciepła woda użytkowa nie jest luksusem, to bezwzględna konieczność. Bez względu na zapotrzebowanie c.w. w Twoim domu, chcesz mieć w pełni niezawodny system, który nie będzie kosztować fortunę. Pompy ciepła Daikin są zasilanie przez niewyczerpane źródło energii odnawialnej - powietrze - możesz więc zawsze mieć pewność, że system firmy Daikin będzie dostarczał ciepłą wodę użytkową, kiedy tylko będziesz jej potrzebować. Generując temperaturę wody do 55°C (a nawet do 75°C w niektórych przypadkach), z wykorzystaniem energii odnawialnej, rozwiązania układów ciepłej wody użytkowej firmy Daikin mogą zmniejszać Twoje rachunki za energię, a także emisję CO2 , co jest korzystne dla Twojego budżetu oraz dla środowiska naturalnego.

Kompletne rozwiązanie układu ciepłej wody użytkowej i ogrzewania

Firma Daikin może dostarczyć całościowe rozwiązanie systemu ciepłej wody użytkowej i ogrzewania domu. System pompy ciepła można połączyć z kolektorami słonecznymi, uzyskując jeszcze większą efektywność. Energia słoneczna pomaga zaspokajać do 60% rocznego zapotrzebowania na energię dla układu ciepłej wody użytkowej.

Doskonałe rozwiązanie dla nowych domów, jak i w projektach renowacji

Gama uniwersalnych układów ciepłej wody użytkowej firmy Daikin zaspokaja wszystkie potrzeby użytkowników niezależnie od tego, czy w grę wchodzi renowacja domu, czy zaangażowanie w nowy projekt budowlany. Niezależnie od wieku nieruchomości zawsze można polegać na rozwiązaniach układów ciepłej wody użytkowej firmy Daikin, zapewniających wiele lat eksploatacji z gwarancją niezawodnej pracy niezależnie od pogody.

źródło i zdjęcia: DAIKIN

Firma powiązana:

Daikin Airconditioning Poland

Telefon 22 319 90 00
www.daikin.pl
office@daikin.pl

Daikin Airconditioning Poland