Aktualności

Odpływ ścienny Scada z pokrywą pod płytkę nagrodzony w konkursie Dobry Design 2014

25.08.2014

Konkurs Dobry Design 2014, już po raz trzeci, został zorganizowany przez magazyn Dobrze Mieszkaj i serwis Dobrzemieszkaj.pl. Jury, w skład którego weszło aż 120 architektów i  projektantów wnętrz, wybrało najciekawsze produkty z zakresu wyposażenia wnętrz.

Odpływ ścienny Scada z pokrywą pod płytkę nagrodzony w konkursie Dobry Design 2014

W 11 kategoriach nagrodzono łącznie 53 produkty, przyznając im tym samym tytuły i wyróżnienia Dobry Design 2014. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi już 10 grudnia podczas organizowanego przez magazyn Dobrze Mieszkaj w Warszawie I Forum Dobrego Designu – spotkania producentów i dystrybutorów, projektantów wzornictwa oraz architektów wnętrz, w tym 120-osobowego jury konkursu Dobry Design 2014. Odpływ ścienny Scada z pokrywą do wklejenia płytek zwyciężył w kategorii "Przestrzeń  łazienki" – Instalacje.

Odpływ ścienny Scada

Przemyślana technika, wyrazisty design oraz elastyczna zabudowa to warunki, które powinien spełniać każdy produkt mający wyznaczać nowe trendy w kształtowaniu przestrzeni. Wszystkie te cechy odnajdziemy w nowym łazienkowym odpływ ściennym Scada.

Elastyczna zabudowa

Trzy możliwości zabudowy (w płycie gipsowej, w ścianie murowanej oraz przy pomocy gotowego modułu podłogowego oraz trzy możliwości podłączenia odpływu(z przodu, z boku po lewej lub po prawej stronie) sprawiają, że odpływ ścienny Scada można łatwo, szybko i niezawodnie zabudować w każdych warunkach budowlanych.

Przemyślana technika

Najwyższa jakość materiału, nóżki montażowe ułatwiające zabudowę, niewielka wysokość zabudowy wynosząca 80mm do krawędzi płytki gwarantują pewną zabudowę zarówno w nowych budynkach jak i podczas renowacji istniejących instalacji.

Wyrazisty design

Cztery różne pokrywy ze stali nierdzewnej z możliwością podświetlenia LED  w kolorze niebieskim, zielonym, czerwonym i RGB pozwalają wyrazić indywidualne koncepcje.

Zalety produktu:

  •     Niewielka wysokość zabudowy od 80mm – idealne do nowych budynków oraz do renowacji istniejących
  •     Perfekcyjne wyrównanie dzięki płynne regulowanym nóżkom montażowym
  •     Trzy możliwości podłączenia odpływu DN50
  •     Wyjmowany syfon zapewnia wzorową higienę
  •     Wysokość zamknięcia wodnego 20mm
  •     Seryjnie zmontowane podłączenie rury ochronnej na kable

źródło i zdjęcia: KESSEL

Firma powiązana:

Kessel

Telefon 71 774 67 60, 71 774 67 62
www.kessel.pl
kessel@kessel.pl

Kessel