Aktualności

Klinkier Przysucha zaprasza na nową stronę internetową

19.08.2014

Nowa strona to nie tylko świeża szata graficzna, lecz również ulepszona struktura, która umożliwia znacznie szybszy i łatwiejszy dostęp do informacji o nas, ofercie i najnowszych wydarzeniach z życia firmy. Inny niż dotychczas układ menu jest teraz bardziej intuicyjny i czytelny. Dzięki technologii Responsive Web Design można w pełni korzystać z funkcjonalności strony na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Uruchomienie nowej strony internetowej stało się konsekwencją otwarcia w grudniu 2013 roku ultranowoczesnej fabryki, będącego kamieniem milowym w historii naszej firmy.

Nowy zakład produkcyjny dostarczył nam zupełnie nowych możliwości w zakresie produkcji płytek klinkierowych. Jego pierwszym owocem stała się niepowtarzalna kolekcja płytek Old Castle, z którą powędrować można w sentymentalną podróż do przeszłości.

Unikatowe połączenia kolorystyczne, ciekawie przenikające się melanże zestawione z nieregularną strukturą lica stanowią nietypową propozycję, przeznaczoną zarówno dla nowoczesnej, jak i tradycyjnej architektury.  

Firma zaprasza do odwiedzenia nowej strony www.klinkierprzysucha.pl

źródło i zdjęcie: Klinkier Przysucha

 

Klinkier Przysucha zaprasza na nową stronę internetową
Zobacz produkty: