Aktualności

Asortyment firmy Gamrat

19.08.2014

Firma Gamrat SA to czołowy producent materiałów budowlanych z polichlorku winylu oraz polietylenu na potrzeby budownictwa indywidualnego, infrastruktury społecznej oraz użyteczności publicznej, znany nie tylko w kraju, ale i za granicą. 75-letnia tradycja nauczyła nas, że nie wystarczy być – należy daleko patrzeć i wysoko mierzyć. Niegdyś Spółka Skarbu Państwa, od maja 2011 firma prywatna, której większościowym udziałowcem są Zakłady „LENTEX” SA z Lublińca – wspólnymi siłami dążymy do pozyskania nowych, strategicznych partnerów handlowych oraz umocnienia na rynku pozycji GAMRAT SA.

Gamrat siedziba firmy z lotu ptakaFirma GAMRAT SA dąży do tego, by wiedzą, doświadczeniem, jakością, innowacyjnością oraz rzetelną pracą wysoko wykwalifikowanej kadry sukcesywnie rozwijać i doskonalić produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych aby sprostać rosnącym potrzebom rynku. Ponadto chcemy zapewnić naszym Klientom satysfakcję, najwyższy poziom zadowolenia oraz bezpieczeństwa z użytkowania Naszych wyrobów.

Produkty oferowane przez Gamrat SA spełniają obowiązujące normy i standardy. Produkowane są pod nadzorem Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Ponadto posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa i Higieny Pracy PN-N 18001 oraz Certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskiem ISO 14001:2004. Potwierdza to, iż firma Gamrat S.A. za cel nadrzędny stawia sobie prowadzenie produkcji w sposób odpowiedzialny za zdrowie ludzi i środowiska naturalnego. 

W asortymencie Gamrat SA znajdują się:

Gamrat PVCSystemy rynnowe z PVC zaprojektowane z myślą o ciężkich i zmieniających się warunkach klimatycznych, które znalazły  zastosowanie na setkach tysięcy dachów i zyskały uznanie nie tylko wśród inwestorów, ale także wśród wykonawców i ekspertów, czego potwierdzeniem jest Godło „Teraz Polska” przyznane firmie w 1994 roku oraz I i II wyróżnienia w Rankingu Marek Budowlanych w latach 2009 i 2010.

Gamrat podsufitkaSystemy rynnowe Gamrat Magnat – Innowacja Roku 2008. Produkowane z wykorzystaniem nowoczesnych tworzyw akrylowych. Wyjątkowo odporne na działanie promieni UV. Adresowane do najbardziej wymagających Klientów.

Podsufitki  PVC drewnopodobne oraz tradycyjne w szerokiej gamie kolorów, dostępne w panelach pełnych oraz perforowanych. Doskonała jakość i trwałość podsufitek oferowanych przez GAMRAT SA potwierdzona została przyznaniem tytułu Innowacja Roku 2008.

Systemy rurowe z PVC-U i PE. W asortymencie firmy znajdują się rury wykorzystywane do rozprowadzania paliw gazowych, rury do przesyłania wody i ścieków z PE oraz rury ciśnieniowe i wodociągowe. Spośród wielu zalet systemów rurowych produkowanych przez GAMRAT SA najważniejszą jest doskonała wytrzymałość mechaniczna, bardzo dobra elastyczność oraz niski ciężar.

Gamrat MagnatWęże zbrojone i przewody elastyczne z PVC, stosowane we wszystkich gałęziach przemysłu, charakteryzujące się niezwykłą lekkością, odpornością na ciśnienie i podciśnienie, wykonane są ze zmiękczonego PVC oraz wzmocnione spiralą wykonaną z twardego PVC.
Odwodnienia liniowe.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez firmę produktów, a także podejmowanych działań zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.gamrat.pl

źródło i zdjęcia: GAMRAT

 

Firma powiązana:

Gamrat SA

Telefon 13 491 47 49, 606 787 166 (Informacja techniczna)
www.gamrat.pl
bok-profile@gamrat.com.pl, gamrat@gamrat.com.pl

Gamrat SA