Aktualności

Drzwi zewnętrzne AFB

12.08.2014

Drzwi zewnętrzne AFB przeznaczone są do montażu jako drzwi wejściowe do domów, mieszkań i obiektów użyteczności publicznej. Od 20 lat drzwi te sprawdzają się w zimnym klimacie Szwecji, Norwegii, Szwajcarii, Austrii, Rosji i Ukrainy. Doskonale zachowują się także w gorącym klimacie południowej Francji i Włoch, a także wilgotnym, zasolonym, nadmorskim klimacie Belgii, Holandii, Danii i Wielkiej Brytanii.

Drzwi zewnętrzne AFB

Konstrukcja i technologia produkcji drewnianych drzwi zewnętrznych AFB to skonsolidowanie 21 lat doświadczeń i ciągłych starań naszego zespołu o dostarczanie naszym klientom wyrobów o najwyższej jakości. Nie uznajemy na tym polu żadnych kompromisów technologicznych, ani oszczędności materiałowych, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę w jak ekstremalnych warunkach będą one służyły naszym klientom.

Często wymieniamy przemarzające zimą drzwi stalowe oraz niskiej jakości drzwi drewniane, więc doskonale znamy problemy i koszty związane z ich wymianą ... polecamy wiec trwałe drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe i jednoskrzydłowe naszej produkcji, które będą bezawaryjnie służyły Państwu przez długie lata.

Antywłamaniowość 2 klasy, wysoka izolacyjność termiczna Ud=0,7 W/(m2*K) (spełniają z dużym zapasem oczekiwania stawiane zewnętrznym drzwiom pasywnym) a ich bardzo dobra izolacyjność akustyczna 30 db, oraz atrakcyjny, dopasowany do stylu domu wygląd to najważniejsze wymagania stawiane przez dzisiejszych inwestorów zarówno nowoczesnym jak i tradycyjnym drewnianym drzwiom zewnętrznym.

Wszystkie te wymagania spełniają produkowane przez zakład drzwi zewnętrzne systemu AFB E82 (grubość skrzydła 82 mm), na które udzielamy 4 lata gwarancji.

źródło i zdjęcia: AFB Zakład Produkcji Drzwi

Firma powiązana:

AFB

Telefon 12 642 17 34
www.drzwi.krakow.pl
afb@drzwi.krakow.pl

AFB