Aktualności

CREATON Sponsorem Głównym FOGO UNII LESZNO

12.08.2014

To już oficjalna informacja - marka CREATON została sponsorem głównym drużyny FOGO UNIA LESZNO.

CREATON Sponsorem Głównym FOGO UNII LESZNOPo uruchomieniu zakładu produkcyjnego dachówek ceramicznych marki CREATON w Widziszewie chcieliśmy zaznaczyć naszą obecność w społeczności lokalnej. Nasza firma chętnie wspiera lokalne inicjatywy, a ponieważ żużel cieszy się w tym regionie Wielkopolski bardzo dużą popularnością zdecydowaliśmy się na wsparcie klubu żużlowego FOGO UNIA LESZNO. Plany Zarządu Klubu są bardzo ambitne. Jesteśmy przekonani, że obecny sezon dzięki pracy całego mocnego zespołu zawodników zakończy się bardzo dobrym wynikiem. Zapraszamy do kibicowania Bykom- oświadczyła Patrycja Kowalik, Marketing Manager EBM Polska.

Unia Leszno to najbardziej utytułowany klub żużlowy w Polsce, leszczynianie są liderem pod względem zdobytych tytułów Drużynowych Mistrzów Polski. Byki mają na swoim koncie trzynaście tytułów mistrzowskich (ostatni w 2010 roku), przez lata klub z Leszna silnie zaznaczył swoją obecność na żużlowej mapie Polski, a i w ostatnich czasach odgrywa pierwszoplanową rolę. Unia Leszno to bez wątpienia najbogatszy w sukcesy klub w Polsce. Założony w 1938 roku, swoją działalność tak naprawdę rozwinął w latach powojennych. W połowie tegorocznego sezonu funkcję Menadżera FOGO Unii Leszno objął Adam Skórnicki, który w przeszłości był już związany z Klubem.

Unia to profesjonalny klub, stabilny finansowo i organizacyjnie to uznana marka w kraju. W połowie sezonu przejąłem obowiązki Menadżera Drużyny, nowa rola będzie dla mnie sporym wyzwaniem, ale jestem gotowy mu sprostać. Wiadomo jaka jest obecnie nasza sytuacja, ale musimy walczyć do końca i nie poddawać się. Z zawodnikami Unii mam dobry kontakt, z wieloma ścigałem się przez wiele lat, a co najważniejsze zawsze mieliśmy do siebie szacunek. Naszym celem jest awans do fazy play-off, później będziemy myśleć o medalach Drużynowych Mistrzostw Polski. Mamy skład z potencjałem, który daje nam podstawy ku temu, aby walczyć  o czołowe pozycje - deklaruje Menadżer FOGO Unii Leszno, Adam Skórnicki.

Zawodnikom życzymy samych sukcesów na torze.

źródło i zdjęcia: ETEX BUILDING MATERIALS POLSKA

Firma powiązana:

CREATON Polska sp. z o.o.

Telefon 32 624 95 00
www.creaton.pl
biuro@creaton.pl

CREATON Polska sp. z o.o.