Aktualności

Plannja Flex - innowacyjność wyróżnia naszych konstruktorów

12.08.2014

Plannja Flex to nowoczesna i oryginalna  dwumodułowa blachodachówka o awangardowym kształcie. Niepowtarzalny, cofnięty kąt przetłoczenia oraz wysokie 30 mm przetłoczenie z rowkiem w górnej fali powodują wyjątkowy efekt wizualny. Załamania światła i cienie powstające w miejscach przetłoczeń sprawiają, że dach nabiera niepowtarzalnego charakteru.

Plannja Flex kieruje się na najwyższą jakość

Wykorzystanie do  montażu specjalnych wkrętów z płaskim łbem typu TORX sprawia, że elementy montażowe są prawie niewidoczne, dzięki temu dach wygląda elegancko i ekskluzywnie.

Gdy liczy się wygodne rozwiązanie

Rozmiar blachodachówki Plannja Flex został dopasowany do potrzeb klientów. Długość i szerokość paneli zamykają się w rozmiarach palety. Dzięki temu wystarczy mały samochód dostawczy, aby dowieźć blachodachówkę Plannja Flex na budowę. Dwumodułowa konstrukcja paneli to również zmniejszenie odpadów nawet przy skomplikowanym kształcie dachu.

Stal to podstawa idealnej blachodachówki

Plannja Flex  wykonana jest z najwyższej jakości stali, do produkcji której wykorzystujemy stal pozyskiwaną z jednych z najczystszych złóż rudy żelaza na świecie.

Dachy Plannja to trwałość na lata

Stal, z której wykonana jest blachodachówka Plannja Flex jest zabezpieczona unikalną 50 µm powłoką Plannja Hard Coat 50 Glossy. Dlatego blachodachówka Plannja Flex objęta jest 30-letnią pisemną gwarancją.

źródło i zdjęcie: PLANNJA

Firma powiązana:

Plannja

Telefon 46 858 16 00, 0 801 11 88 00
www.plannja.com.pl
info@plannja.com.pl

Plannja