Aktualności

Nice Girls liczą na Twój głos

12.08.2014

W najbliższych tygodniach w Nice Polskiej Lidze Żużlowej dojdzie do decydujących rozstrzygnięć przed fazą play-off. Od połowy września cała wcześniejsza faza sezonu nie będzie miała już większego znaczenia, a rywalizacja rozpocznie się na nowo. Sponsor tytularny ligi, firma Nice Polska będzie obecna na stadionach podczas najważniejszych pojedynków sezonu w Nice PLŻ. Cztery miasta odwiedzą piękne i zmysłowe Nice Girls – obecnie trwa głosowanie kibiców, które dziewczyny zasługują na ten tytuł.

Za pośrednictwem profilu Napędzamy polski żużel dostępnym w serwisie społecznościowym facebook trwa obecnie casting na cztery dziewczyny, które zostaną twarzami Nice Polskiej Ligi Żużlowej. W konkursie udział bierze sześć kandydatek. Zdjęcia oraz krótkie informacje na temat wszystkich dziewczyn będą systematycznie publikowane za pośrednictwem portalu Napędzamy polski żużel.

Zasady są bardzo proste. Cztery dziewczyny, które zyskają najwięcej głosów zostaną twarzami Nice PLŻ i odwiedzą stadiony w czasie pojedynków w fazie play-off. Oddanie głosu odbywa się przez polubienie zdjęcia dziewczyny prezentowane w odpowiednim albumie. Oddać można maksymalnie 6 głosów (po jednym na każdą z dziewczyn).

Ola, Monika, Natalia, Milena, Ewelina i Justyna – wszystkie kandydatki na Nice Girls, jak same deklarują najchętniej odwiedziłyby wszystkie miasta, w których funkcjonują kluby Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Do fazy play-off awansują jednak tylko cztery drużyny.

W tych miastach w czasie meczów fazy play-off wystawiony zostanie specjalny namiot Nice Polskiej Ligi Żużlowej, w którym będzie można sobie zrobić zdjęcie z wybranymi Nice Girls, poznać budowę motocykla żużlowego oraz być może spróbować jazdy na symulatorze jazdy na motocyklu. Obecnie wciąż trudno określić, do których ośrodków zawitają dziewczyny.

W tej chwili w gronie pewniaków można obstawić Rzeszów oraz Grudziądz. PGE Marma od początku sezonu spisuje się wyśmienicie. Z kolei drużyna GKM-u po słabszym rozpoczęciu sezonu obecnie odnalazła formę i wydaje się, że będzie liczyła się w walce o awans do Enea Ekstraligi.

Po wygranej na torze w Lublinie do gry o pierwszą czwórkę realnie może włączyć się jeszcze drużyna Orła Łódź. W dalszym ciągu broni nie będą chcieli złożyć reprezentanci Carbonu Start Gniezno, który po rewelacyjnym początku sezonu i dość długim przewodzeniu w tabeli teraz będzie robił wszystko, aby utrzymać miejsce w czołowej czwórce.

Do gry powróciła również Polonia Bydgoszcz – początkowa faza sezonu nie należała do udanych w wykonaniu trenera Jacka Woźniaka, ale obecnie zawodnicy krajowi ciągną zespół do przodu, a junior Szymon Woźniak utrzymuje stabilną formę. W Nice PLŻ wciąż wszystko może jeszcze się wydarzyć, dlatego rozgrywki są w tym sezonie niezmiernie interesujące.

Po zakończeniu sezonu wybrane Nice Girls wezmą udział w okolicznościowej sesji zdjęciowej, której owocem będzie żużlowy kalendarz na 2015 rok. Zapraszamy do oddawania swoich głosów.

www.nice.pl

źródło i zdjęcia: Nice Polska

Firma powiązana:

Nice Polska

Telefon 22 759 40 00
www.nice.pl
nice@nice.pl

Nice Polska