Aktualności

O firmie SPS KLIMA

11.08.2014

SPS KLIMA Sp. z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów urządzeń klimatyzacji z ponad 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku.

Firma powstała na początku lat 90-tych, koncentrując swą działalność na sprzedaży urządzeń elektroniki użytkowej i systemów klimatyzacji marki Sanyo, ponadnarodowego koncernu powstałego w 1947 r. Od 2008 roku firma Sanyo jest częścią Panasonic Corporation. W latach 2000 - 2010 firma SPS Klima reprezentowała w Polsce również koncern McQuay, jednego ze światowych liderów specjalizujących się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń  służących do wentylacji i kontroli klimatu. Obecnie firma SPS Klima to wyłączny dystrybutor na Polskę marek Midea i Thermocold.

SPS Klima posiada bardzo szeroką ofertę zarówno dla użytkowników indywidualnych jak też klientów biznesowych. Dysponuje urządzeniami typu: Split, MultiSplit, Systemy VRF, Gazowe Pompy Ciepła, Chillery, Klimakonwektory, Rooftopy oraz Systemy Klimatyzacji Precyzyjnej.

Firma współpracuje z siecią ponad 120 partnerów handlowych.

Obsługuje szereg firm w tym również klientów sieciowych wymagających najwyższej jakości obsługi serwisowej, jak np. T-Mobile. Centralny magazyn sprzętu i części znajduje się w Warszawie gwarantując sprawną dostawę do klientów firmy.

Od lat nadrzędnym celem firmy SPS Klima jest dostarczanie nowoczesnych, energooszczędnych rozwiązań systemów ogrzewania i klimatyzacji, a w ostatnim czasie również kogeneracji.

źródło i zdjęcie: SPS KLIMA

 

Firma powiązana:

SPS KLIMA

Telefon 22 518 31 27 20
www.midea-poland.pl
midea@midea-poland.pl

SPS KLIMA