Aktualności

Chemia budowlana domeną firmy Remmers

08.08.2014

Remmers Polska Sp. z o.o. jest spółką - córką niemieckiej firmy Remmers Baustofftechnik GmbH, uznawanej za lidera w branży innowacyjnych materiałów oraz chemii budowlanej. Nasz asortyment obejmuje ponad 600 doskonałej jakości produktów. Bejce, impregnaty i lakiery do drewna, powłoki bitumiczne oraz tynki renowacyjne znajdują swoje zastosowanie zarówno w różnego rodzaju pracach przy budowie nowych budynków, jak również przy renowacji historycznych oraz współczesnych obiektów drewnianych i murowanych.

Sprawdzone i precyzyjnie wyselekcjonowanie źródła zaopatrzenia, najnowocześniejsze technologie, a także stworzona na bazie wieloletniego doświadczenia technika zastosowań, przełożyły się na znakomity efekt potwierdzony realizacją licznych obiektów referencyjnych, które można podziwiać na polskich ulicach oraz osiedlach, instytucjach publicznych, obiektach zabytkowych praz zakładach przemysłowych.

Dla nas pojęciem "chemia budowlana" kryją się produkty przede wszystkim bezpieczne dla człowieka i środowiska, a jednocześnie cechujące się wysoką skutecznością i niezawodnością. Oczywistym standardem jest zgodność tynków renowacyjnych, bejc, lakierów oraz impregnatów do drewna, jak również powłok bitumicznych z wszelkimi europejskimi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów.

Chemia budowlana sygnowana znakiem Remmers to propozycje zaawansowane technologicznie, innowacyjne, które często wyróżniają się w skali światowej.

źródło i zdjęcie: Remmers Polska

Chemia budowlana domeną firmy Remmers

Firma powiązana:

Remmers

Telefon 61 816 81 00
www.remmers.pl
budowle@remmers.pl

Remmers
Zobacz produkty: