Aktualności

Baltic Wood na największych światowych targach - Domotex, Bau i Surfaces

03.11.2010

W styczniu 2011 r. Baltic Wood zaprezentuje swoją ofertę na największych światowych targach wykończeń powierzchni – Domotex (Hanower), Bau (Monachium) i Surfaces (Las Vegas). Baltic Wood odwiedzi już po raz 12-sty międzynarodowe targi wykończeń powierzchni Domotex, które odbędą się w Hanowerze w dniach 15-18.01.2011 r. Są to jedne z największych na świecie targów skupiających producentów materiałów podłogowych. Zapraszamy na stoisko Baltic Wood numer D18...
W dniach 17-22.01.2011 r. Baltic Wood weźmie udział w targach Bau w Monachium, w których zaprezentuje swoje produkty. Bau to Światowe Targi Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych skupiające w jednym miejscu i czasie bardzo wielu specjalistów z branży budowlanej. Jest to dla ekspertów z branży ważne źródło informacji i kontaktów biznesowych. Zapraszamy na stoisko Baltic Wood numer 216.

Zobacz:
  • najnowszą ekskluzywną kolekcję Podłóg Artystyczniue Postarzanych – Timeless Collection™
  • Dąb Arabica Mini Line
  • przegląd najciekawszych produktów ze standardowej oferty firmy

W dniach 25-27.01.2011 r. Baltic Wood zaprezentuje kolekcje podłóg dedykowanych dla rynku amerykańskiego na międzynarodowych targach Surfaces w Las Vegas. Targi Surfaces to największa prezentacja wykończeń podłogowych w Ameryce Północnej, która przyciąga ok. 1000 producentów z całego świata i dziesiątki tysięcy odwiedzających.

Do zobaczenia w Hanowerze, Monachium lub Las Vegas!

źródło: Baltic Wood

Więcej

Firma powiązana:

Baltic Wood

Telefon 13 491 65 00
www.balticwood.pl
marketing@balticwood.pl

Baltic Wood